Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Robert Lewandowski na okładce niemieckiego GQ. Pozuje do eleganckiej sesji z rzeźbami

2021-04-23 8:16

Fani Roberta Lewandowskiego na co dzień mają okazję oglądać go właściwie w dwóch stylizacjach - stroju reprezentacji Polski w piłce nożnej i stroju Bayernu Monachium. Od czasu do czasu Lewy wskakuje jednak w bardziej eleganckie ubrania i wychodzi na sportową galę lub na sesję zdjęciową. Tym razem piłkarz zapozował przed fotografami dla niemieckiego magazynu GQ.

Robert Lewandowski od dawna należy do grona najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie. Szczególną sympatią, poza Polakami, darzą go oczywiście obywatele Niemiec, gdzie na co dzień Lewy zdobywa bramki dla Bayernu Monachium. Sportowiec i jego żona mają za naszą zachodnią granicą status super-gwiazd i często są proszeni przez tamtejsze media o wypowiedzi.

Tym razem Robert Lewandowski został gwiazdą nowego numeru niemieckiego wydania GQ. Gwiazdor wystąpił w wyjątkowej sesji zdjęciowej i długim wywiadzie, w którym opowiedział o swojej drodze na szczyt.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Robert Lewandowski w GQ

Teraz najlepsze

- take hasło na okładce umieścili twórcy numeru z Robertem Lewandowskim, co najlepiej świadczy o tym, w którym momencie kariery ich zdaniem jest Lewy. Piłkarz dużo miejsca w wywiadzie poświęcił swojej przeszłości i pracy, jaką musiał włożyć w to, by osiągnąć sukces, jakim cieszy się dzisiaj.

Ale czym innym jest wejście na szczyt, a innym - pozostanie tam.

- podsumował piłkarz.

Robert Lewandowski wystąpił też w oryginalnej sesji zdjęciowej. Fotograf zaprosił sportowca do Gliptoteki w Monachium, czyli tamtejszego muzeum sztuki starożytnej. Lewy pozował do zdjęć wśród rzeźb antycznych bohaterów. GQ obszerną relację z sesji z Lewym zamieściło na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia i video!