Cezary Pazura zatrzymany przez Straż Graniczną USA. Pies wywęszył w walizce podejrzany towar

2022-08-09 13:25 Joanna Dembek
Cezary Pazura
Autor: AKPA Cezary Pazura

Rodzina Cezarego Pazury przeżyła chwilę grozy, kiedy na lotnisku w Los Angeles pies patrolujący przysiadł przy walizce aktora, dając swoim zachowaniem znać straży granicznej, że wewnątrz może znajdować się podejrzany towar. Edyta Pazura myślała już o najgorszym. O wszystkim opowiedziała swoim fanom w social mediach.

Cezary i Edyta Pazura są jedną z najbardziej udanych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2007 roku, w pociągu relacja Warszawa-Kraków, gdzie Edyta była pracownicą WARS-u, dorabiając w ten sposób na studia. Cezary zwrócił uwagę na młodszą o 26 lat dziewczynę, która od razu wpadła mu w oko. Niedługo później zaprosił ją na randkę, a 2 lata później, w 2009 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwóch córek i syna.

Rodzina Pazurów nie wiedziała, co się dzieje. Pies wywęszył coś w walizce Cezarego

Edyta Pazura chętnie dzieli się na Instagramie historiami z życia jej rodziny, gzie jej aktywność śledzi 253 tysiące osób. Ostatnio opowiedziała o sytuacji, która wprowadziła rodzinę Pazurów w konsternację. Sezon urlopowy w pełni, więc Edyta, Cezary, wraz z dziećmi i przyjaciółmi wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Kiedy dotarli na lotnisko w Los Angeles, ku ich zaskoczeniu nagle w pobliżu ich bagaży zaczął krążyć pies z patrolu straży granicznej, z pewnością wyszkolony do odnajdywania narkotyków lub materiałów wybuchowych. Edyta opowiedziała, jak wyglądała cała sytuacja.

Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, a my podejrzewaliśmy znajomych. Piesek usiadł przy walizce Czara. Znajomo odetchnęli z ulgą, a ja się zaczęłam zastanawiać, jak będę samotnie wychowywać dzieci. Pani ze straży granicznej zajrzała do walizki Czara i zabrała nam kabanosy - napisała Edyta na InstaStory.

Całe szczęście, wszystko skończyło się dobrze, a Pazurowie będą mieli ciekawą anegdotkę do opowiadania znajomym, po powrocie z kalifornijskich wczasów.

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
NAJNOWSZE