Caroline Derpienski u boku… ojca Angeliny Jolie! To już koniec miłości z Dżakiem?

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ carolinederpienski Caroline Derpienski u boku… ojca Angeliny Jolie! To już koniec miłości z Dżakiem?

Celebryci

Caroline Derpienski u boku… ojca Angeliny Jolie! To już koniec miłości z Dżakiem?

2024-05-18 16:15

Caroline Derpienski, czyli internetowa „dajmondsowa królowa”, zamieściła w sieci zdjęcie, które migiem obiegło media. Celebrytka pozuje na nim w towarzystwie Jona Voighta – amerykańskiego aktora, a prywatnie ojca Angeliny Jolie.

Caroline Derpienski i Jon Voight – to zdjęcie rozpaliło wyobraźnię internautów

Julia Wieniawa to nie jedyna polska gwiazda, która zawitała do Cannes. Nad Lazurowym Wybrzeżem lansuje się też Caroline Derpienski. “Dajmondsowa królowa”, która szturmem podbiła polski show-biz, zaprezentowała się podczas festiwalu w zjawiskowej sukni, a śniadanie zjadła u boku… znanego aktora. 85-letni laureat Oscara za rolę w filmie “Powrót do domu” (1978 r.) i ojciec Angeliny Jolie zapozował nawet z Caroline do zdjęcia, które szybko wylądowało na jej Instagramie.

Fanom celebrytki nie umknął fakt, iż Jon Voight jest w typie Caroline Derpienski – sama otwarcie przyznała, że gustuje w grubo starszych (i bogatych) mężczyznach. Czyżby jej ukochany Dżak mógł czuć się zagrożony? Na obecną chwilę nic na to nie wskazuje, a rzeczona fotka to ni mniej, ni więcej, jak niewinne zdjęcie pamiątkowe. “Dajmondsowa królowa” nie skomentowała dotąd tych insynuacji.

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

Quiz. Rozpoznaj polskie gwiazdy po oczach!

Pytanie 1 z 11
Czyje to oczy?
Anna Mucha
Caroline Derpienski o pokazie mody i ochroniarzach | Cała Ja