Cardi B w przedziwnej stylizacji. Przezroczysta sukienka pokazała jej krągłości! Sexy?

2021-01-26 14:00 AM
Cardi B
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Cardi B uwielbia szokować i często robi to, tylko po to, by wszystkie oczy były skupione na nią. Trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi! Żona Offseta trzyma poziom i nie przestaje zaskakiwać. Cardi B wyskoczyła na zakupy w przezroczystej sukience! Pytanie tylko czy ten przedziwny strój jeszcze mieści się w kategoriach seksownych kreacji?

W sobotę mieszkańcy Beverly Hills ujrzeli Cardi B wraz z mężem na zakupach. Towarzyszyli im nie tylko paparazzi, codzienne spojrzenia przechodniów ale także lawina komentarzy w sieci. Raperka w ten sam dzień opublikowała na instagramowym profilu fotkę w swojej szalonej kreacji. I uwierzcie, że słowo szalone nie jest w tym przypadku przesadzone!

ESKA XD #014

Co więc Cardi B miała na sobie? Raperka wskoczyła w przezroczystą sukienkę w lekko ciemnym odcieniu. Jednak mimo to strój prezentował krągłości gwiazdy, przy okazji odsłaniając naprawdę wiele. Gwiazda zaprezentowała nie tylko swoją nienaganną figurę ale także krągłe pośladki! Obok takich widoków fani nie mogli przejść obojętnie…

SZALONA STYLIZACJA CARDI B PODZIELIŁA FANÓW

Pod fotką i filmikiem na Instagramie zawrzało. Standardowo internauci zostali podzieleni. Jedni zachwycali się figurą gwiazdy i jej krągłościami, inni twierdzili, że jej kreacja jest nie z tej ziemi i że wygląda co najmniej dziwnie.

Naprawdę myślałem, że to jedna z tych koszulek z nadrukowanym body bikini

– pisał jeden z internautów.

Jestem taki zdezorientowany patrząc na ten strój

Nie jestem pewien co się tutaj dzieje, ale trochę mi się to podoba

– przyznał kolejny.

O gustach dyskutować nie będziemy, ale jedno jest pewna, w takiej stylówce jeszcze Cardi B nie widzieliście!

NAJNOWSZE