Cardi B nie zagrała WAP na inauguracji, bo miała dentystę! Internauci odpowiadają na żart

2021-01-21 21:02 es
Cardi B
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Zaprzysiężenie 46. prezydenta USA to wydarzenie polityczne. Jednak na zorganizowanej później gali wystąpiło tyle gwiazd, że impreza zmieniła charakter. Wystąpić miała także Cardi B! Jednak nie wykonała WAP przed politykami, bo... miała wizytę u dentysty ;) Zobaczcie najlepsze reakcje internautów na żart raperki.

Oficjalnie Joe Biden jest 46. prezydentem USA! Wczoraj polityk został zaprzysiężony. Ceremonia odbyła się w reżimie sanitarnym, ale to w ogóle nie odebrało jej przepychu i elegancji. Choć to wydarzenie polityczne, pojawiło się sporo gwiazd.

Podczas oficjalnej częście Lady Gaga zaśpiewała hymn USA. Po niej wystąpiła Jennifer Lopez. Następnie rozpoczęło się mniej oficjalne wydarzenie. Koncert Celebrating America był najprawdziwszą plejadą gwiazd! Wystąpili m.in.John Legend, Katy Perry czy Demi Lovato.

Niestety na scenie zabrakło Cardi B, której wypadła wizyta u dentysty.

ESKA XD #014

Cardi B miała zaśpiewać WAP na inauguracji prezydenta

Tak przynajmniej wynika ze wpisu, który raperka opublikowała na Twitterze. Zdaje się, że Cardi B poczuła się urażona, ponieważ nie została zaproszona na scenę Celebrating America. Zupełnie nie rozumiemy dlaczego. WAP to doskonały kawałek do zaśpiewania na politycznym wieczorze! ;)

Ugh, miałam dzisiaj wykonać WAP na inauguracji, ale miałam wizytę u dentysty....może następnym razem.

Napisała Cardi B.

Fani od razu domyślili się, że to żart i odpowiedzieli. Hitem jest wizerunek senatora Berniego Sandersa w jego zimowym stroju! Zobaczcie najlepsze reakcje:

NAJNOWSZE