Cardi B rozwodzi się z Offsetem bo… spodziewa się dziecka z inną? Jest komentarz!

2020-09-17 14:00 AM
Cardi B i Offset
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Cardi B po 3 latach zdecydowała się zakończył małżeństwo z raperem Offsetem! I choć gwiazda rapu podała przyczynę rozwodu, to krążą plotki, że wina leży po stronie Offseta, bo ten rzekomo spodziewa się dziecka z inną kobietą! Jak jest naprawdę? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Cardi B wywołała wielkie zamieszanie wśród swoich fanów. Raperka słynąca z kontrowersyjnego stylu życia ogłosiła, że złożyła papiery rozwodowe i zamierza zakończyć małżeństwo z Offsetem. Są małżeństwem od 3 lat, ale mimo tego Cardi B stwierdziła, że nie potrafią się dogadać. Ale może to tylko przykrywka do prawdziwego problemu? W sieci krąży plotka, że Cardi B rozwodzi się z Offsetem, ponieważ ten ma wkrótce kolejny raz zostać ojcem. Jednak matką dziecka wcale nie ma być raperka, tylko inna kobieta! Zaraz po tych doniesieniach pojawił się komentarz wyjaśniający sprawę!

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie ma innego dziecka. Żadne dziecko nie jest w drodze. Ta plotka jest bardzo fałszywa. Cardi B myśli o swoim dziecku i chce, żeby wszystko dobrze i spokojnie przebiegło.

– miał powiedzieć jeden z informatorów.

CARDI B I OFFSET ROZWODZĄ SIĘ! CO ICH PORÓŻNIŁO?

Co prawda komentarz nie pochodzi bezpośrednio od Cardi B czy Offseta, ale podobno miał on zostać wypowiedziany przez osobę, która jest z bliskiego otoczenia pary. Jeśli wierzyć w słowa informatora to być może powodem rozstania faktycznie są nie do pokonania różnice między małżonkami…

Cardi B i Offset pobrali się w tajemnicy w 2017 roku. Rok później rozstali się na kilka miesięcy by ponownie do siebie wrócić. Teraz wygląda na to, że to ostateczna decyzja…

A Wy, w którą wersję wierzycie bardziej? 

NAJNOWSZE