Dziewczyna Brada Pitta z przesłaniem do Angeliny Jolie? Wymowny post Nicole Poturalski

2020-09-17 9:22 mm
Nicole Poturalski i Angelina Jolie
Autor: SplashNews.com/East News, JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Czy domniemana dziewczyna Brada Pitta właśnie opublikowała na swoim Instagramie przesłanie do byłej żony aktora? Nicole Poturalski wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Komentarz modelki przy fotce wiele osób powiązało z ostatnimi plotkami na temat Angeliny Jolie. Podobno ex Brada Pitta wkurzyła się na wieść o jego romansie z modelką...

Brad Pitt i Angelina Jolie wciąż nie dogadali się na temat podziału majątku i innych kwestii związanych ze swoim rozwodem. Tymczasem niedawno w sieci pojawiły się sensacyjne doniesienia o nowej dziewczynie aktora. Brad Pitt miał związać się z niemiecką modelką polskiego pochodzenia, Nicole Poturalski.

Podobno wieści o nowej dziewczynie Brada Pitta rozwścieczyły Angelinę Jolie. Jeśli to prawda, to słowa Nicole Poturalski przy najnowszym poście modelki na Instagramie mogą być skierowane właśnie do byłej żony Brada Pitta!

W każdym razie tak mogą je odebrać fani aktora...

ESKA XD #001

Nicole Poturalski zwraca się do Angeliny Jolie?

Na Instagramie polskiej modelki powoli przybywa fanów, a konto mało dotąd znanej za oceanem Nicole Poturalski bacznie śledzą amerykańskie media. Wszystko przez najnowsze plotki o romansie Brada Pitta z niemiecką modelką. 

Oczywiście doniesienia na temat swojego ex z pewnością regularnie śledzi także Angelina Jolie. Wieść niesie, że plotki o jego związku z Nicole Poturalski bardzo zdenerwowały aktorkę.

Czy właśnie do niej Nicole skierowała słowa przy swoim najnowszym poście na Insta?

Szczęśliwi ludzie nie nienawidzą 🧡🧡🧡

- napisała modelka przy swoim nowym zdjęciu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy people dont hate 🧡🧡🧡 Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Słowa Nicole nie spodobały się niektórym fanom Angeliny Jolie.

Na Instagramie modelki pojawił się na przykład komentarz, w którym ktoś zapytał Nicole, dlaczego w takim razie ona sama czuje nienawiść do Angeliny.

Nikogo nie nienawidzę

- odpisała krótko modelka.

NAJNOWSZE