Cardi B ostro komentuje wpis, że czarne kobiety obniżają wartość toreb Hermes

2020-10-27 18:04 es
Cardi B
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New

Na twitterze pojawił się rasistowski wpis, według którego czarne kobiety kupujące sobie luksusowe produkty takie jak torby Hermes, obniżają ich wartość. Słynąca z sympatii do drogich marek Cardi B zabrała głos. Każdy, kto ją zna, wiem, że nie nie przebierała w słowach!

Cardi B słynie ze swojej miłości do luksusowych produktów. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że komentuje ostatnie wpisy rasistowskich trolli na twitterze. Pojawiły się posty, że luksusowe produkty tracą na wartości, bo kupują je czarnoskóre kobiety.

Cardi B rozprawia się z rasitami

Na twitterze pojawiły się wpisy przekonujące, że ekskluzywna linia toreb Birkin firmy Hermès straciła na wartości z powodu kupowania ich przez czarne kobiety. Znana z umiłowania do luksusowych produktów Cardi B zabrała głos w tej sprawie.

ESKA XD #007

Mówią, że obniżamy wartość. Właściwie dodajemy wartość, ponieważ kiedy wspominamy o markach w hip-hopie, ich gów** rośnie

Cardi B odwołała się do swojego singla Bodak Yellow z 2017 roku. Według Business of Fashion spowodował wzrost wyszukiwań butów Christiana Louboutina o 217%!

I jeszcze jedno, dlaczego skoro czarna dziewczyna, dlaczego latynoska ma torbę, to trzeba ją kwestionować? "Och, czy to podróbka?" lub „ona jest oszustką” lub „ona się za to pieprzy”.

Pytała Cardi B.

Mąż raperki opublikował na instagramie zdjęcie, na które załapało się kilka drogich torebek Cardi B.

Przestań pozwalać ludziom w Internecie decydować, kto może kupić Birkin w sklepie i ile możesz kupić. Dostęp czarnych ludzi do luksusu nie powinien podlegać dyskusji... tak przy okazji, to hip-hop rozpoczyna trendy !

Pisał Offset.

Na istastories raper opublikował paragon Cardi B. Wynika z niego, że gwiazda wydała prawie 130 tysięcy dolarów w luksusowym sklepie!

NAJNOWSZE