Cardi B i Offset znów są razem! Rozwód zawieszony 27 dni po złożeniu papierów

2020-10-15 19:58 mm
Cardi B i Offset
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Niecały miesiąc po ogłoszeniu rozwodu Cardi B ogłosiła, że wybacza mężowi! Offset wrócił do łask żony, a ta ogłosiła na Instagramie, że na razie rozwodu nie będzie. Dlaczego zdecydowała się uratować małżeństwo?

Zaledwie 27 dni temu Cardi B ogłosiła koniec małżeństwa z Offsetem. Raperka zdążyła złożyć w sądzie papiery rozwodowe, a teraz... będzie musiała je wycofać! Cardi B ogłosiła właśnie na Instagramie, że zostaje z Offsetem!

Plotki o odwołaniu rozwodu Cardi B z Offsetem pojawiły się w sieci już dzień po urodzinach raperki. 11 października artystka skończyła 28 lat, a z okazji urodzin mąż obsypał ją prezentami. Jednym z najbardziej rozczulających podarunków był fotelik dla córki za 8 tysięcy dolarów!

Cardi B zostaje z mężem!

Drogi gadżet, ale tani gest - mówili sceptycy. A jednak zadziałał!

Zaledwie 4 dni po urodzinach Cardi B ogłosiła podczas transmisji live na Instagramie, że póki co rozwodu nie będzie!

ESKA XD #005

Przypomnijmy, że Cardi B ogłosiła rozwód z Offsetem w połowie września. Para miała się rozstać po 3 latach małżeństwa. Raperka złożyła w sądzie w Atlancie pozew rozwodowy, żądając zakończenia małżeństwa z członkiem grupy Migos. W papierach rozwodowych, do których dotarli amerykańscy dziennikarze, jako powód rozwodu Cardi B podała "nie dające się pogodzić różnice" między nią, a mężem.

Niestety artystka nie sprecyzowała, na czym te różnice miałyby polegać.

NAJNOWSZE