Offset i Cardi B na zakupach. Pierwszy raz od zatrzymania rapera przez policję

2020-10-26 17:03 es
Cardi B i Offset
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Cardi B i Offset zostali zauważeni, gdy przeglądali towary w sklepie Hermes w Beverly Hills. To pierwszy raz odkąd raper został aresztowany. Wcześniej zatrzymano go po doniesieniach o wymachiwaniu bronią do ludzi na wiecu Donalda Trumpa.

Zdaje się, że Offset i Cardi B nie zamierzają dłużej przeżywać starcia z policją. Zaledwie dzień po aresztowaniu, małżeństwo wybrało się na luksusowe zakupy.

Jak już informowaliśmy na Hotplota.pl, w sobotę mąż Cardi B został zatrzymany. W sobotę podczas marszu poparcia dla Donalda Trumpa na terenie Beverly Hills policja otrzymała zgłoszenie od jednego z demonstrantów. Poinformował policję, że ktoś wycelował w niego broń z jadącego pojazdu. Policja zatrzymała kilku kierowców, między innymi Offseta. Mąż Cardi B prowadził akurat relację na instagramie. Widzimy, że wdał się w kłótnię z funkcjonariuszami. W pewnym momencie policjantka wyciągnęła broń!

ESKA XD #007

Cardi B i Offset na luksusowych zakupach

Chociaż sprawa wyglądała niebezpiecznie, to najwyraźniej Cardi B i Offset ani myślą przejmować się zatrzymaniem. Już dzień później para, jak gdyby nic się nie stało, robiła zakupy w Beverly Hills.

Paparazzi widzieli, jak Cardi B i Offset odwiedzają sklep Hermesa. Luksusowe ciuszki poprawiły im humory?

NAJNOWSZE