Cardi B i Offset się rozwodzą! Pamiętacie, jak zaczął się ten burzliwy związek?

2020-09-19 21:00 es
Cardi B i Offset
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Po 3 latach małżeństwa Cardi B złożyła papiery rozwodowe. Wszyscy wiemy, że Offset praktycznie od początku ich związku nie był najlepszym partnerem. A jednak, para miała dobre chwile. Przypominamy historię ich związku!

Offset i Cardi B tworzyli wybuchową mieszankę. Ostro razem imprezowali, chodzili wspólnie do barów ze striptizem i nieźle szaleli. Para nieco się uspokoiła, gdy na świat przyszła ich córka - Kulture Kiari.

Nie raz i nie dwa plotkowano o tym, że Offset zdradza Cardi B. Najwyraźniej gwiazda uznała, że dość ma takiego traktowania.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe

W papierach, do których dotarł portal E! News, zespół prawny Cardi określił ich związek jako „bezpowrotnie zerwany” i stwierdził, że „nie ma perspektyw na pojednanie”. Ponadto Cardi B zwróciła się o opiekę prawną nad swoją 2-letnią córką.

Na razie ani Offset, ani Cardi B nie skomentowali tych informacji.

Historia związku Cardi B i Offseta

Para poznała się w 2016 roku na imprezie branżowej. Według relacji Cardi B Offset bardzo zabiegał o jej uwagę.

Na Super Bowl 2017 Cardi B i Offset przyszli już razem. I chociaż na instastories raperka zwracała się do niego "przyjacielu", wszyscy wiedzieli, co się dzieje. Rok później członek Migos potwierdził, że była to ich pierwsza randka.

W kolejnych miesiącach Cardi B uparcie zaprzeczała, że jest w związku z Offsetem. Chociaż przy okazji walentynek wstawiła zdjęcie, jak daje jej buziaka.

Para bardzo stroniła od mediów. Ukrywali się tak dobrze, że o ich ślubie dowiedzieliśmy się dopiero po 6 miesiącach! Faktycznie Cardi b i Offset pobrali się we wrześniu 2017.

Późniejsze miesiące upłynęły im pod znakiem kłótni i skandali. Podczas jednego z live'ów Cardi B powiedziała nawet, że jest singielką! Sprawy wcale nie ułatwiały kolejne doniesienia o romansach Offseta...

Sprawa jest trudna, bo jednocześnie pojawiają się pierwsze plotki o ciąży Cardi B. Raperka ostro zaprzecza i prosi, by po prostu dać jej "tyć w spokoju".

Z biegiem czasu Cardi B miała dość pytań, dlaczego nie zostawi niewiernego faceta. W wywiadzie ostro wyjaśniła, że chce naprawić relacje z tym konkretnym mężczyzną i nie zamierza się tłumaczyć.

W końcu, po występie w SNL w kwietniu 2018 Cardi B potwierdziła, że jest w ciąży. Kilka miesięcy później świat dowiaduje się, że Cardi B i Offset nie są zaręczeni, lecz już po ślubie.

Gwiazda opowiedziała, że wzięła ślub bez sukni, makijażu i wielkiej pompy. Była tylko ona, Offset i jej kuzyn.

10.07.2018 para przywitała na świecie córkę - Kulture Kiari. Niedługo po tym wybucha skandal. Media donoszą, że Cardi B rozkręciła bójkę w barze ze striptizem, w którym grali Migosi. Powód? Offset miał ją zdradzać z jedną z dziewczyn...

Cardi B i Offset pokonują kryzys i razem pojawiają się na gali American Music Awards. Wygląda na to, że raper zaczął się bardziej starać, ponieważ z okazji urodzin żony, obsypał ją prezentami. Tuziny róż i diamentowa bransoletka z imieniem ich córki!

Najwyraźniej było już za późno na takie gesty. Pod koniec 2018 roku Cardi B ogłosiła, że się rozstają. W tym czasie media donosiły o kolejnej seks imprezie, w której Offset miał brać udział.

Raper wziął się w garść i wykorzystał wszystkie sposoby, by odzyskać żonę. Pisał urocze wpisy na twitterze i instagramie, robił jej prezenty i wręczał kwiaty. Nawet przewał jej koncert, whchodząc na scenę i błagając o przebaczenie. Nagle obudził się w nim ukryty romantyk!

Po wielu miesiącach przeprosin, próśb, prezentów i błagań... Cardi B i Offset do siebie wrócili. Na rozdaniu Grammy 2019 zachowywali się, jakby kryzysu nigdy nie było. Przerwa chyba faktycznie dobrze im zrobiła. Para często pokazywała się razem. Wspólnie pozowali do zdjęć i namiętnie się całowali.

W zasadzie do końca 2019 roku między Cardi B a Offsetem nie dochodziło do kłótni i skandali. Później razem spędzili kwarantannę, świętowali Dzień Matki i Dzień Ojca.

Niespodziewanie Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe 15 września.

Czy para jeszcze się dogada?

NAJNOWSZE