Piekło zamarzło: Kim Kardashian rezygnuje z Facebooka i Instagrama! Przejrzała na oczy?

2020-09-16 13:16 mm
Kim Kardashian i North West
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Kim Kardashian umiałaby żyć bez dostępu do mediów społecznościowych? Mamy okazję się o tym przekonać, bo żona Kanye Westa ogłosiła, że zawiesza swoją aktywność na Facebooku oraz Instagramie! Na jak długo i z jakiego powodu? Sprawdźcie szczegóły!

Myśleliście, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym Kim Kardashian West ogłosi, że zawiesza działalność na Instagramie albo Facebooku?

Właśnie nadszedł, ale od razu uspokajamy: piekło wcale nie zamarzło, no może na krótką chwilę... Kim Kardashian zniknie z mediów społecznościowych Marka Zuckerberga tylko na jeden dzień.

Kim robi to na znak protestu.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim Kardashian znika z Instagrama i Facebooka

Kim Kardashian zawdzięcza mediom społecznościowym bardzo dużo - gdyby nie popularność w sieci, z pewnością jej majątek byłby znacznie skromniejszy. Mimo to celebrytka postanowiła na jeden dzień zniknąć z Instagrama i Facebooka, czyli mediów społecznościowych należących do konsorcjum Marka Zuckerberga.

>> Kourtney Kardashian i Scott Disick będą mieli CZWARTE dziecko? Ciąża Kourtney w zapowiedzi KUWTK

Środa 16 września przejdzie do historii internetu jako dzień bez Kim Kardashian. Żona Kanye Westa wierzy, że jej nieobecność wpłynie na władze Facebooka, i te postanowią wreszcie zaostrzyć swoją politykę w walce z hejtem, rasizmem i dyskryminacją.

Kim Kardashian dołączyła do akcji koalicji Stop Hate for Profit, która domaga się od firmy Zuckerberga podjęcia stanowczych działań, które powstrzymają w sieci hejterów i rasistów. 

Czy protest Kim pomoże? Wydaje się, że jedna doba bez postów kilku celebrytów niewiele zmieni, ale doceńmy starania...

NAJNOWSZE