Kylie Jenner w wideo WAP zhejtowana! Cardi B tłumaczy się, a potem KASUJE post!

2020-08-10 20:05 nk
Kylie Jenner, Cardi B, Megan Thee Stallion - teledysk WAP
Autor: YouTube.com/Cardi B

Cardi B zaprosiła Kylie Jenner do udziału w teledysku do nagranej z Megan Thee Stallion piosenki WAP. Zdaniem fanów, to znamienne, że biała celebrytka tylko przechadza się po korytarzu, a ciemnoskóra Normani musi wykazać się skomplikowanym układem tanecznym. Co na to Cardi B?

Pokazywaliśmy Wam teledysk Cardi B i Megan Thee Stallion do piosenki WAP. W przesiąkniętym seksem i nagością klipie gościnnie wystąpiły m.in. Kylie Jenner i Normani.

Cardi B tłumaczy się z udziału Kylie Jenner w WAP!

Wielu fanów Cardi B wyraziło swoje oburzenie udziałem Kylie Jenner w teledysku WAP. Ich zdaniem rola, jaką celebrytka dostała, symbolizuje rasistowski podział obowiązków na świecie - biała Kylie przechadza się korytarzem i przechodzi przez otwarte drzwi, podczas gdy ciemnoskóra Normani musi wykazać się skomplikowanym układem tanecznym. W jednym z serwisów powstała nawet petycja, by usunąć Kylie Jenner w klipu! Dokument uzyskał prawie 65 tysięcy podpisów!

W końcu sama Cardi B postanowiła wytłumaczyć udział Kylie Jenner w teledysku WAP, a także powód, dlaczego celebrytka tylko idzie, a Normani musi tańczyć.

Dlaczego umieściłam Kylie w swoim teledysku? Traktowała moją siostrę i córkę tak cudownie w przyjęciu urodzinowym swojego dziecka. Travis i Set są naprawdę blisko, a Kris Jenner dawała mi rady na temat konkretnych rzeczy, o które pytałam, a jego mąż lubi się z moim. Nie zawsze chodzi o rasę. Są na świecie sprawy, w których chodzi o rasę i o których cały czas prawię kazania. Tu nie chodzi o j***ną rasę.

- napisała Cardi B, po czym dodała na temat Normani:

Normani jest jedną z najlepszych artystek, które tańczą. Ona tańczy do urwania d*py! Dlaczego miałaby otwierać drzwi? Proszę, powiedzcie mi, jaki miałoby to sens?

Ostatecznie Cardi B usunęła posty na temat Kylie Jenner i Normani z Twittera.

Jak myślicie, dlaczego?

NAJNOWSZE