Cara Delevingne i Kaia Gerber zrobiły wspólne tatuaże! Co z Margaret Qualley?

2020-08-13 11:17 KP
Cara Delevingne i Kaia Gerber
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Cara Delevingne ma w sobie ogromną charyzmę, dzięki której łatwo pozyskuje nowych przyjaciół. Od kilku miesięcy jej zdecydowanie najlepszymi przyjaciółkami są Kaia Gerber i Margaret Qualley, którą ostatnio nawet posądzano o romans z modelką. Teraz jednak Cara zrobiła sobie siostrzany tatuaż z drugą z koleżanek.

Cara Delevingne wie, jak zyskiwać sobie przyjaciółki. Od lat modelka obraca się w gronie największych gwiazd showbiznes, a do jej najlepszych koleżanek należały już w różnych etapach jej kariery takie gwiazdy jak Taylor Swift czy Gigi Hadid. Od jakiegoś czasu Cara spędza wolny czas głównie w towarzystwie dwóch wschodzących gwiazdek - Margaret Qualley i Kai Gerber.

I choć może niezorientowanym nazwiska dziewczyn niewiele mówią, w rzeczywistości obie znają świat showbiznesu od podszewki. Margaret Qualley to bowiem córka Andie MacDowell, o której zrobiło się głośno po jej występie w Pewnego razu... w Hollywood u Quentina Tarantino. Również Kaia Gerber ma słynną mamę - to córka Cindy Crawford! Dziewczyny poza mamami-gwiazdami, łączy coś jeszcze - obie mają za sobą romans z Pete Davidsonem...

Którą modelką jesteś?

Pytanie 1 z 5
Od czego zaczynasz wolny dzień?

Cara Delevingne i Kaia Gerber najlepszymi przyjaciółkami

Co ciekawe, jeszcze w tym tygodniu informowaliśmy na Hotplota.pl, że zagraniczne media plotkują na temat romansu Cary Delevingne z Margaret Qualley, z którą modelka spędza ostatnio bardzo dużo czasu. Tymczasem teraz Cara wybrała się do salonu tatuażu nie z nią, a z Kaią Gerber! I to właśnie one dwie zrobiły sobie siostrzany tatuaż z tekstem "bratnia dusza".

Kaia Gerber - Instagram
Autor: Instagram/ Kaia Gerber

Co ciekawe, zarówno Kaia Gerber, jak i Margaret Qualley, zachwycają się na swoich profilach Carą Delevingne i wyznają jej głębokie uczucia - w ogóle nie wspominają natomiast o sobie nawzajem!

Myślicie, że rywalizują o względy koleżanki?

NAJNOWSZE