Cara Delevingne i Margaret Qualley

i

Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Cara Delevingne i Margaret Qualley mają romans? Modelka podgrzewa plotki zdjęciami!

2020-08-11 13:45

Gdy Margaret Qualley wystąpiła u Quentina Tarantino w Pewnego razu... w Hollywood, usłyszał o niej cały świat. Było tylko kwestią czasu, aż córką Andie MacDowell zainteresują się jej rówieśnicy z Hollywood. I tak się stało - młoda gwiazdka ma już za sobą romans z Pete Davidsonem, a teraz media ekscytują się jej relacją z Carą Delevingne...

Cara Delevingne i Margaret Qualley to od wielu tygodni nowe najlepsze przyjaciółki w świecie showbiznesu. Po tym, jak Margaret zakończyła swój krótki związek z Pete Davidsonem spędza swój czas głównie z modelką. Pojawienie się plotek o romansie celebrytek było tylko kwestią czasu.

Modelka i aktorka mocno zbliżyły się do siebie w trakcie pandemii koronawirusa. Teraz, gdy dziewczyny mogą już swobodnie wychodzić z domu, spędzają razem czas na najróżniejsze sposoby, czym Cara Delevingne pochwaliła się na Instagramie.

QUIZ. Najsłynniejsze modelki świata. To o nich śnili mężczyźni na całym świecie!

Pytanie 1 z 10
Cindy Crawford wystąpiła, wespół z Williamem Baldwinem, jako główna postać w filmie:

Co łączy Carę Delevingne i Margaret Qualley?

Cara Delevingne dodała na swój Instagram galerię zdjęć, w której możemy zobaczyć jej fotki z Margaret Qualley. Dziewczyny wyglądają na bardzo sobie bliskie, jednak najwięcej zainteresowania wzbudził komentarz, który dodała córka Andie MacDowell.

Bycie głupkowatą z tobą to moje ulubione zajęcie. Bardzo cię kocham Cara. Do końca świata 18 miliardów razy!

- napisała Margaret.

Myślicie, że dziewczyny łączy coś więcej?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I’m not cute, you are @margaretqualley ❤️ Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)