Camila Cabello spala kalorie z koleżankami

i

Autor: Backgrid/East News

Camila Cabello spala kalorie z koleżankami. Bierze przykład z Rebel Wilson?

2021-08-23 14:46

Camila Cabello niewiele robi sobie z hejtu na temat swojej figury, ale to nie oznacza, że gwiazda odpuściła dbanie o formę i zdrowie. Dziewczyna Shawna Mendesa jest świadoma swoich krągłości i od pewnego czasu aktywnie pracuje nad zrzuceniem niepotrzebnych kilogramów. Na szczęście Camila nie jest w tym osamotniona - ma koleżanki, które chętnie razem z nią pracują nad poprawą kondycji podczas wysiłkowych spacerów po okolicy!

Camila Cabello doskonale zdaje sobie sprawę, że w czasie pandemii trochę przybrała na wadze. Jak zresztą wielu z nas - i nie ma w tym nic strasznego. Niestety gwiazdy każdego dnia wystawiane są na ocenę milionów ludzi na całym świecie; kiedy tylko do sieci trafiają fotki, na których widać choćby najmniejszą fałdę lub zaokrąglenie, natychmiast objawiają się hejterzy.

Camila doświadczyła tego niedawno, kiedy w internecie pojawiły się jej zdjęcia ze spaceru po parku. Na szczęście artystka ma do siebie spory dystans i zamiast przejąć się krytyką, wyśmiała hejterów.

Biegałam po parku zajmując się swoimi sprawami i starając się być fit, żeby zachować zdrowie. 

Miałam na sobie top, który odsłaniał mój brzuch. Nie zakrywałam go, bo po prostu sobie biegałam, jak każdy normalny człowiek, który biegając nie zakrywa brzucha. 

I pomyślałam sobie: Cholera... Ale wtedy uświadomiłam sobie, że toczenie wojny z własnym ciałem jest kompletnie nie na czasie. 

Jestem wdzięczna, że mam ciało, które pozwala mi robić to co robię. Jesteśmy prawdziwymi kobietami, z krągłościami i cellulitem i zmarszczkami i tłuszczem. I musimy to mieć, kochanie!

- pisała Camila kilka tygodni temu.

Camila Cabello spala kalorie

Ciałopozytywność nie oznacza jednak, że dziewczyna Shawna Mendesa nie pracuje nad poprawą kondycji. Camila Cabello została w miniony weekend uwieczniona podczas intensywnego spaceru po okolicy z dwójką koleżanek. Sportowe ciuchy piosenkarki i jej znajomych sugerują, że dziewczyny zdecydowały się spalić trochę kalorii. Fotki ze spaceru Camili znajdziecie poniżej.

Wiele wskazuje na to, że Camila zdecydowała się na odchudzanie tą samą metodą, którą od początku roku stosowała Rebel Wilson. Australijska aktorka zrzuciła przez pół roku ponad 30 kg - jak sama mówi, bez wielkich wyrzeczeń i drastycznej diety.

Sonda
Jak najcześciej dbasz o formę?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021