Tak schudła Rebel Wilson. Zobacz jej niezwykłą metamorfozę. 30 kg mniej!

2021-05-04 18:25 es

W ostatnim czasie media rozpisują się o Rebel Wilson przede wszystkim w kontekście jej metamorfozy. 2020 rok był dla aktorki "rokiem zdrowia". Otyłość, z którą walczyła gwiazda, zdecydowanie zagrażała jej zdrowiu, a nawet i życiu. W końcu Rebel Wilson postanowiła o siebie zawalczyć i byliśmy świadkami spektakularnej przemiany. Straciła około 30 kilogramów!

W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy obserwować niezwykłą metamorfozę Rebel Wilson. Aktorka znana jest, przede wszystkim z ról komediowych. Jednak w życiu prywatnym wcale nie było jej do śmiechu. Aktorka zmagała się ze sporą otyłością. Ta prowadzi nie tylko do chorób i złego samopoczucia, ale także może powodować problemy z zajściem w ciąże.

W końcu Rebel Wilson postanowiła zawalczyć o lepsze życie. Postanowiła, że 2020 będzie jej rokiem zdrowia. I podczas gdy dla większości osób był to absolutnie koszmarny rok - Rebel Wilson wygrała.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Rebel Wilson - dieta

W ciągu kilkunastu miesięcy gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę. Nic się jednak nie wydarzyło samo. Aktorka wykonała ciężką pracę! Zagraniczne media donoszą, że przeszła na dietę dr. Mayra. To metoda opracowana przez Franza Xavera Mayra ponad 100 lat temu. Polega m.in. na ograniczeniu glutenu, nabiału, cukru. Zamiast nich należy jeść wysokoalkaliczne produkty spożywcze - białko czy warzywa.

Do tego oczywiście ćwiczenia. Rebel Wilson często publikowała na Instagramie zdjęcia z treningów, spacerów. Paparazzi regularnie łapią ją podczas treningów w terenie. W rozmowie z People osobisty trener aktorki, Jono Castano Acero, zdradził, że gwiazda ćwiczy po 45 minut sześć dni w tygodniu.

Efekty? Zobaczcie w naszej galerii, jak schudła Rebel Wilson!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?
NAJNOWSZE