Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: Backgrid/East News

Camila Cabello przytyła i nie ma z tym problemu! Gwiazda mówi o wadze i krągłościach

2021-07-19 18:05

Camila Cabello dołączyła do gwiazd, które zamierzają otwarcie wspierać "ciałopozytywność". Gwiazda nagrała wideo, w którym odniosła się do własnego wyglądu. Czy gwiazda przybrała na wadze? Tak, ale nie ma w tym absolutnie nic złego! Zobaczcie, co mówi Camila o cellulicie i krągłościach.

Krytykowanie kogoś za wygląd jest już naprawdę mocno nie na czasie, ale nawet w 2021 roku wciąż zdarza się słyszeć uszczypliwe uwagi na temat czyjejś wagi czy figury. Na szczęście coraz więcej znanych i lubianych gwiazd nie tylko głośno mówi o tzw. ciałopozytywności, ale też na własnym przykładzie pokazuje, że warto mieć dystans i nie przejmować się cudzą opinią na temat swojego ciała. 

W Polsce w ostatnim czasie najwięcej mówiła o tym Ewa Farna. Za oceanem prym w temacie uświadamiania fanów wiedzie od dawna Demi Lovato, a w ostatnich dniach wtóruje jej także Camila Cabello. Dziewczyna Shawna Mendesa zabrała właśnie głos w sprawie własnej wagi i swoich krągłości. 

Camila Cabello przytyła i dobrze się z tym czuje

Czy Camila Cabello przybrała w ostatnich miesiącach na wadze? Być może, ale to całkowicie jej sprawa i z pewnością waga piosenkarki nie powinna podlegać żadnej ocenie. A już na pewno nie powinna być tematem żartów czy powodem hejtu.

Camila Cabello otwarcie akceptuje swój wygląd i nie zamierza się wstydzić swoich kształtów. 

W miniony weekend na TikToku dziewczyny Shawna Mendesa pojawiło się wideo, w którym Camila Cabello odniosła się do tematu swojej wagi.

Biegałam po parku zajmując się swoimi sprawami i starając się być fit, żeby zachować zdrowie. 

Miałam na sobie top, który odsłaniał mój brzuch. Nie zakrywałam go, bo po prostu sobie biegałam, jak każdy normalny człowiek, który biegając nie zakrywa brzucha. 

I pomyślałam sobie: Cholera... Ale wtedy uświadomiłam sobie, że toczenie wojny z własnym ciałem jest kompletnie nie na czasie. 

Jestem wdzięczna, że mam ciało, które pozwala mi robić to co robię. Jesteśmy prawdziwymi kobietami, z krągłościami i cellulitem i zmarszczkami i tłuszczem. I musimy to mieć, kochanie!

Sonda
Jak często trenujesz?

- mówi Camila Cabello. Wideo z jej ciałopozytywnym przekazem znajdziecie poniżej.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY