Camila Cabello twerkuje dla Matki Ziemi. Ciałopozytywność i ekologia w jednym

2021-08-22 9:41

Camila Cabello nic nie robi sobie z krytyki nadwagi i udowadnia, że "ciałopozytywność" to nie tylko puste hasła. Podobnie jak ekologia. Gwiazda opublikowała post, w którym namawia fanów do większego zaangażowania w walkę o naturę. Przy okazji dziewczyna Shawna Mendesa pokazała... twerk dla Matki Ziemi. Czy w ten sposób przekona swoich fanów do ekologicznego stylu życia?

Camila Cabello to jedna z gwiazd, które nawołują do tzw. "ciałopozytywności", czyli mówiąc w wielkim skrócie, sprzeciwiają się hejtowaniu za wygląd. Słuszny i potrzebny trend wspierają od dawna m.in. Demi Lovato, Lizzo czy Rihanna, a w Polsce choćby Ewa Farna i Maffashion. Oczywiście ciałopozytywnych gwiazd przybywa, podobnie jak fanów piętnujących każde niemiłe komentarze odnoszące się do czyjegoś wyglądu. 

Camila Cabello sama doświadczyła hejtu, kiedy niedawno ukazały się w sieci jej zdjęcia z wycieczki po parku. Gwiazda pokazała się publicznie z odsłoniętym brzuchem, a hejterzy natychmiast rozpoczęli lament, że artystka przytyła. Na szczęście dziewczyna Shawna Mendesa nie ma z tym problemu i mówi otwarcie: "Jesteśmy prawdziwymi kobietami, z krągłościami i cellulitem i zmarszczkami i tłuszczem".

Camila Cabello twerkuje dla Matki Ziemi

W weekend na Instagramie piosenkarki pojawił się kolejny post, w którym gwiazda pokazała swoje krągłości. Camila Cabello opublikowała fotki i filmik z wycieczki w górach. Swój post poświęciła ekologii i wykonała specjalny "twerk dla Matki Ziemi". Znajdziecie go poniżej!

Sonda
Co myślisz o gwiazdach "body positive"?

twerkuję dla mojej Królowej Wszystkich Królowych, Matki Ziemi ❤️ 

- pisze Camila w swoim najnowszym poście zainspirowany książką o związkach ludzi z naturą.

Zapominamy, że jesteśmy połączeni z każdą żywą istotą, że Ziemia jest żywą istotą, że jesteśmy częścią natury i istnieje nieskończona mądrość, radość i inteligencja – jeśli tylko mamy otwarte oczy, uszy, serca i dusze. Więc jeśli dzisiaj macie jakieś problemu, niech to będzie przypomnienie, żeby wyjść na zewnątrz i połączyć się z nią. Mama Ziemia się nami zaopiekuje. Ale my też musimy się nią zająć ❤️

- pisze dalej Camila Cabello.

- zgadzacie się ze słowami Camili? 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021