Były narzeczony Demi Lovato znalazł miłość? Z kim teraz umawia się Max Ehrich?

2020-11-28 23:19 es
Max Ehrich
Autor: AGNY, BENS/Backgrid/East News

Demi Lovato i Max Ehrich tworzyli przepiękną parę. Jednak równie szybko co zaręczyny, przyszło rozstanie. Z relacji zagranicznych mediów wynika, że wokalistka bardzo dobrze poradziła sobie z rozstaniem. Tymczasem jej niedoszły mąż wprost przeciwnie. A jednak i Max Ehrich znalazł ukojenie! I to w ramionach nowej kobiety... Z kim się teraz spotyka?

Demi Lovato i Max Ehrich stworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Pozowali razem na zdjęciach, publikowali urocze wiadomości wysyłane do siebie nawzajem i wyznawali miłość na wszystkich możliwych social mediach. Nawet się zaręczyli. Jednak och uczucie zakończyło się równie szybko, co zaczęło... Demi Lovato zerwała zaręczyny i porzuciła partnera.

Później Max Ehrich sprawiał wrażenie, jakoby nie najlepiej radził sobie z rozstaniem. W mediach leczył swoje złamane serce, a nawet nagrał miłosną piosenkę.

Wygląda na to, że teraz i Max Ehrich ruszył dalej. Zagraniczne media donoszą, że ma nową dziewczynę!

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

Z kim teraz spotyka się Max Ehrich?

Niedoszły mąż Demi Lovato ma nową sympatię! Mariah Angeliq to 21-letnia wokalistka.

Paparazzi zauważyli, jak Max Ehrich i Mariah Angeliq spędzali razem czas na plaży. Wybrali się na spacer o zachodzie słońca na molo South Pointe Park Pier w Miami Beach. Sprawiali wrażenie, że są sobie bliscy!

Nie wiadomo czy Max Ehrich i Mariah Angeliq to coś poważnego. Jednak na pewno ich spotkania to dobry znak. Poprzednio, gdy Max Ehrich był widziany na plaży, siedział tam samotnie i wypłakiwał oczy. Jak tłumaczył o rozstaniu z Demi Loavto, dowiedział się z tabloidów.

Oby udało mu się znaleźć miłość!

NAJNOWSZE