Max Ehrich do Demi Lovato: "Nie wykorzystuj naszego zerwania!" Naprawdę?

2020-11-23 11:48 kp
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Trudno to traktować poważnie! Kilka miesięcy po rozstaniu Demi Lovato i Maxa Ehricha aktor znów postanowił dać o sobie znać, zarzucając gwieździe, że ta... próbuje wykorzystać ich rozstanie dla zdobycia popularności! Cóż - Demi Lovato jest chyba ostatnią osobą, która potrzebowałaby tego typy chwytów. Max Ehrich po raz kolejny się ośmieszył?

Związek i rozstanie z Demi Lovato zapewniły Maxowi Ehrichowi kilka miesięcy zainteresowania mediów. Co ciekawe, to właśnie z powodu zamiłowania aktora do bycia w centrum uwagi Demi rzuciła go - gwiazda zwyczajnie miała wrażenie, że Max Ehrich próbuje wykorzystać jej popularność do wypromowania swojego nazwiska.

Rzeczywiście, już po tym, jak Demi Lovato zerwała zaręczyny z Maxem Ehrichem, aktor zaprezentował w mediach prawdziwy spektakl pt. Jak NIE rozstawać się w showbiznesie. Ehrich najpierw przez wiele dni publikował w sieci płaczliwe posty, później umówił się na ustawkę z paparazzimi, by w końcu udawać, że ma już nową dziewczynę.

>> Max Ehrich robi szopkę przed Demi Lovato? Jego "dziewczyna" ma chłopaka!

Max Ehrich przypomniał sobie o Demi Lovato

Przez całe tygodnie, kiedy Max Ehrich brylował w mediach po rozstaniu z Demi Lovato, ona sama konsekwentnie unikała jakichkolwiek komentarzy na temat swojego rozstania. Gwiazda skupiła się na sobie i leczyła serce po kolejnym nieudanym związku. Dopiero podczas ostatniej gali People's Choice Awards 2020 wokalistka była już na tyle zdystansowana wobec wydarzenia, że pozwoliła sobie na mały żart.

ESKA XD EXTRA

Podczas swojego występu na scenie Demi Lovato zażartowała, że zaręczając się z Maxem Ehrichem zrobiła "to co wszyscy" w czasie kwarantanny. To nawiązanie do historii wielu gwiazd, które właśnie w czasie lockdownu znalazły prawdziwą miłość.

>> Demi Lovato zakpiła z zaręczyn z Maxem Ehrichem! „Zrobiłam to, co wszyscy”

Okazało się, że te słowa mocno uderzyły Maxa Ehricha! Aktor, który wcześniej roztrząsał w mediach rozstanie, poczuł się tak oburzony, że dodał komentarz do jednego z postów Demi Lovato na Instagramie!

Wykorzystywanie naszego zerwania do zdobycia przewagi na People's Choice Awards to nie wyluzowanie. Przestań mówić o mnie na galach rozdania nagród, dziękuję.

Trzeba przyznać, że Max Ehrich ma tupet, prawda?

NAJNOWSZE