Demi Lovato najpierw przytula indyka, a później go piecze! Fani krytykują gwiazdę

2020-11-28 10:04 es
Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News

Tradycja każe w Święto Dziękczynienia piec indyki. I Demi Lovato ten zwyczaj pielęgnuje. Jednak fani mocno ją za to krytykują. Gwiazda najpierw utuliła zwierze, a później je upiekła! Na Twitterze nie szczędzą jej gorzkich słów...

26 listopada w USA celebrowano Święto Dziękczynienia. To bardzo ważny dzień dla amerykanek i amerykanów. Tradycyjne podczas obiadu powinien zostać podany pieczony indyk. Demi Lovato zadbała, żeby zwyczaj został podtrzymany. Jednak tym samym naraziła się na krytykę. Najpierw zapozowała ze zwierzęciem, przytulając je, a później zjadła!

Demi Lovato utuliła indyka przed zjedzeniem

Święto Dziękczynienia to ten dzień w roku, gdy mnóstwo rodzin w USA je pieczonego indyka. A to znaczy, że mnóstwo, mnóstwo zwierząt musi zostać zabitych. Od dawna przyjaciele zwierząt krytykują tę tradycję. Właśnie podpadła im Demi Lovato.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Jak większość amerykanów Demi Lovato opublikowała zdjęcie upieczonego indyka. I pewnie nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że wcześniej odwiedziła farmę i przytulała zwierzęta.

- Dzisiejszy cringe: Demi Lovato pozuje z indykiem na farmie zwierząt, promując walkę o ich prawa, a później je pieczonego indyka.

 - Demi po zrobieniu zdjęcia: oooo są takie słodkie, mogę jednego do domu?

Pracownicy farmy: oooo chce dbać o naszego indyka, jasne:

Pracownicy farmy po zobaczeniu zdjęcia: :( :( :( :(

- O boże, co za szaleństwo. Pozować ze zwierzęciem a później je zjadać!

Pisali internauci.

Co myślicie o zachowaniu Demi Lovato?

NAJNOWSZE