Była trenerka Adele zdradza tajemnicę gwiazdy: "To dzięki rozwodowi"!

2020-01-27 14:10 kp
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Adele zachwyciła cały świat, pokazując się na początku roku na Karaibach w zupełnie nowej wersji siebie. Brytyjska piosenkarka przeszła drastyczną metamorfozę, zrzucając ponad czterdzieści kilogramów. Podczas gdy fani Adele zastanawiają się, co skłoniło ją do tak ostrych treningów, jej trenerka nie ma wątpliwości co do ich przyczyny.

Nowy wygląd Adele to jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat. Gwiazda, która od początku kariery znana była ze swojej krągłej sylwetki, po rozwodzie z Simonem Koneckim rozpoczęła intensywne treningi i dziś może pochwalić się figurą modelki.

Jak sama Adele zdradziła fankom, które spotkały ją na początku stycznia podczas wakacji na Karaibach, udało jej się schudnąć aż... 45 kilogramów. Podobno motywacją dla artystki była nie tyle chęć posiadania szczupłej sylwetki, co troska o własne zdrowie. Adele czuła się w swoim ciele coraz gorzej.

Tajemnica nowej figury Adele

Okazuje się jednak, że największą motywacją dla Adele do zmiany trybu życia był... jej rozwód. Była trenerka gwiazdy, która pracowała z nią po narodzinach jej pierwszego dziecka, nie ma wątpliwości, że to właśnie rozstanie z mężem skłoniło Adele to pozytywnych zmian.

Rozwiodła się i myślę, że to świetna motywacja, aby czuć się dobrze, a nawet lepiej ze sobą. Sama jestem rozwiedziona i pamiętam po rozwodzie, że powiedziałam: „Wiesz co? Stworzę najlepszą wersję siebie, nie dla niego ani dla nikogo. Dla mnie, dla mnie." I myślę, że ona właśnie to zrobiła. Myślę, że może to było bardzo pozytywne wydarzenie w jej życiu, ten rozwód. Ponieważ dzięki temu wygląda fantastycznie.

- powiedziała w rozmowie z Hollywood Life Camila Goodis.

Oczywiście zachęcamy też do dbania o siebie bez rozwodzenia się ;)

NAJNOWSZE