Britney Spears znów w grze? Fani pytają o powrót na scenę. Gwiazda ODPOWIADA

2021-06-18 10:37 AM
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Britney Spears nie schodzi z pierwszych stron zagranicznych gazet. Jest też częstym gościem plotkarskich serwisów. Wszystko za sprawą kurateli, jaką sprawuje nad nią jej ojciec. Internauci martwią się o swoją idolkę, która momentami zachowuje się bardzo dziwnie. Fani tęsknią nie tylko za samą Britney, ale także za jej muzyką. Czy gwiazda wróci na scenę? Przeczytajcie!

Życie Britney Spears to ostatnio mega gorący temat. Wszystko przez to, że fani nie do końca wiedzą, co dokładnie dzieje się z piosenkarką. Gwiazda od dawna jest pod pieczą swojego ojca, który decyduje niemal o każdym aspekcie jej życia.

Wydaje się jednak, że Brit powoli wraca do normalności. Prawnicy gwiazdy podobno walczą o to, aby piosenkarka w końcu uwolniła się od zaborczego ojca i mogła sama o sobie decydować. Gwiazda co jakiś czas wchodzi w interakcję z fanami na Instagramie. Tym razem skorzystała ze specjalnej funkcji do zadawania pytań.

Fani pytali nie tylko o ogólne pytania, ale też o te, które nurtują wiele osób. Jednym z nich było pytanie dotyczące powrotu Britney do muzyki.

Czy masz zamiar ponownie wejść na scenę?

– pytał jeden z fanów.

To pytanie od ostatniego czasu jest coraz częściej zadawane przez fanów artystki. Gwiazda w końcu zdecydowała się na nie odpowiedzieć. Czy Britney wróci do gry?

Czy kiedykolwiek wejdę ponownie na scenę? Nie mam pojęcia. Dobrze się teraz bawię. Zmieniłam swoje życie i dobrze się teraz bawię. To wszystko.

– odpowiedziała.

Ta wiadomość mocno zaniepokoiła fanów, którzy z utęsknieniem czekają na muzyczne nowości od Spears. Rzadko kiedy Britney wypowiada się na temat swoich zawodowych planów. Ostatnio jest mocno skryta i niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Nic więc dziwnego, że internauci martwią się o gwiazdę.

Myślicie, że Britney Spears nagra coś jeszcze?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
NAJNOWSZE