Britney Spears i Sam Asghari

i

Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News source Photoshot byline

Britney Spears PILOTOWAŁA samolot? Tak świętuje z chłopakiem odzyskanie wolności

2021-09-30 14:20

Marzenia Britney Spears o uwolnieniu się spod kontroli ojca spełniają się na naszych oczach! Gwiazda odniosła właśnie wielki sukces, odsuwając Jamiego Spearsa od kurateli nad swoim majątkiem. Brit nie kryje szczęścia i najwyraźniej nie zamierza czekać ze świętowaniem wygranej. Właśnie wybrała się z chłopakiem w wycieczkę, na której przez chwilę... pilotowała samolot!

Britney Spears nie mogła marzyć o lepszym początku tegorocznej jesieni! Gwiazda dowiedziała się właśnie, że jej ojciec został zawieszony w funkcji kuratora jej majątku, a już za nieco ponad miesiąc sąd zdecyduje, czy odsunąć go całkowicie od kontroli nad swoją córką.

Fani gwiazdy świętują i urządzają pikiety poparcia, wychwalając na transparentach decyzję sądu. A tymczasem sama piosenkarka uczciła sukces spontanicznymi wakacjami, na które wybrała się wraz ze swoim chłopakiem!

W sieci pojawił się filmik, na którym widzimy, jak Britney Spears leci prywatnym samolotem. Pilot maszyny przez chwilę pozwolił piosenkarce przejąć kontrolę nad sterami! Wymowne, jeśli wziąć pod uwagę, że gwiazda na naszych oczach po 13 latach wreszcie odzyskuje kontrolę nad całym swoim życiem...

Jestem wniebowzięta ?☁️✈️ !!!! Pierwszy raz prowadzę samolot ✈️ !!! Raany ale się bałam ? ?

- napisała Britney przy filmiku, na którym widzimy, jak pilot objaśnia jej tajniki obsługi samolotu.

Nie jesteśmy pewni, czy uwalniając Britney Spears spod władzy ojca, sąd miał na myśli wybranie się przez piosenkarkę na przyspieszony kurs pilotażu. Ale chyba przyznacie, że miło popatrzeć, jak na twarzy gwiazdy znów gości uśmiech...

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO