Britney Spears po 13 latach uwalnia się od ojca! To koniec kurateli Jamiego Spearsa

2021-09-30 10:29

To już pewne! Britney Spears uwolniła się spod części kurateli własnego ojca! Po wielu miesiącach sądowej walki Jamie Spears ustąpił z roli prawnego opiekuna majątku swojej córki! Co dalej z resztą kurateli Britney Spears? Jak wiele wolności odzyskała gwiazda?

Britney Spears odniosła wymarzony sukces! Po ponad 13 latach gwiazda uwolniła się spod części kurateli własnego ojca! Jak donoszą amerykańskie media, Jamie Spears został właśnie pozbawiony roli prawnego opiekuna majątku własnej córki.

Britney Spears wreszcie wolna?

Prawnik Britney Spears nie kryje szczęścia. Jego klientka spędziła pod kuratelą ojca ponad jedną trzecią część życia. Britney zeznała niedawno przed sądem, jak bardzo Jamie Spears ogranicza jej podstawowe prawa, m.in. pozbawiając jej możliwości decydowania o własnym zdrowiu i blokując wizyty lekarskie, np. u ginekologa. Był to jeden z najważniejszych argumentów w walce o ustąpienie ojca piosenkarki z roli jej kuratora. Jamie Spears posądzany był także o niewłaściwe gospodarowanie majątkiem swojej córki.

Dziś wiemy już, że walka artystki zakończyła się sukcesem! Przynajmniej częściowym... Przedstawiciel Britney poinformował prasę, że Jamie Spears został właśnie zawieszony w roli kuratora majątku swojej córki. 12 listopada odbędzie się posiedzenie, podczas którego sąd ma zdecydować o pozbawieniu Jamiego reszty nadzoru nad córką.

To wielki dzień dla sprawiedliwości. (Britney) jest bardzo szczęśliwa. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi

- mówi adwokat Britney Spears w rozmowie z prasą.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!