Siostra Britney Spears chce zakończyć konflikt. "To żenujące"

2022-01-16 12:00 es
Jamie Lynn Spears
Autor: Splash News/EAST NEWS

Rozłam w rodzinie Spears nabiera na sile. Odkąd Britney Spears odzyskała wolność, zaczęła głośno wyrażać żal, jaki ma do swoich bliskich. Na całej sytuacji próbuje zarobić Jamie Lynn Spears, która wydała książkę. Starsza siostra ostro ją za to skrytykowała. Teraz Jamie Lynn opublikowała post, w którym apeluje o załatwianie sprawy prywatnie, a nie na publicznej platformie.

Britney Spears i jej młodsza siostra, Jamie Lynn Spears kiedyś były w świetnych stosunkach. Nie raz razem pojawiały się na ściankach czy galach. Wszystko zmieniła sądowa kuratela. Ubezwłasnowolniona na 13 lat księżniczka popu czuła się jak w więzieniu.

Odkąd Britney Spears odzyskała wolność, głośno krytykuje swoją rodzinę. Szczególnie mocno oberwała Jamie Lynn, która na całej sytuacji chce zarobić, wydając książkę.

Teraz młodsza siostra Spears zaapelowała o rozejm.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Jamie Lynn Spears chce pokoju?

Wolna między siostrami nabiera rozmachu. Britney Spears w ostrych słowach skomentowała wywiad Jamie Lynn. Stwierdza krótko, że po prostu chce sprzedać książkę jej kosztem. Dodała też, że młodsza siostra nie ma prawa wiedzieć niczego o jej sytuacji przed laty, ponieważ się z nią nie kontaktowała.

Ten wpis najwyraźniej zabolał Jamie Lynn Spears. Na Instagramie opublikowała apel.

Britney — po prostu zadzwoń do mnie, wiele razy próbowałam rozmawiać z tobą bezpośrednio i zajmować się tym prywatnie, tak jak powinny siostry, ale nadal wybierasz robienie wszystkiego na platformie publicznej. Tymczasem proszę, przestań kontynuować opowiadanie, że nie byłam tam dla ciebie lub że wymyślam. Cieszę się, że mogę podzielić się tym, ile razy kontaktowałam się z Tobą, wspierałam Cię i starałam się Ci pomóc.

Na końcu Jamie Lynn Spears dodała, że cała sytuacja jest "żenująca i musi się zakończyć".

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE