Zalana łzami Jamie Lynn Spears zapewnia o miłości do Britney

2022-01-12 14:47 mm
Jamie Lynn Spears
Autor: SplashNews.com/East News

Jamie Lynn Spears przerwała milczenie po gorzkich słowach swojej starszej siostry. Zalana łzami Jamie zapewnia o miłości do Britney. Czy piosenkarka wybaczy jej milczenie w czasie kurateli?

Po odzyskaniu wolności Britney Spears nie omieszkała wyrazić swojej opinii na temat tych, którzy przez 13 lat kurateli jej zdaniem odwrócili się do niej plecami. Oberwało się m.in. jej własnej siostrze, Jamie Lynn Spears.

W bardzo emocjonalnym wywiadzie udzielonym śniadaniówce "Good Morning America" Jamie Lynn Spears odniosła się do konfliktu ze swoją słynną siostrą. W wyemitowanym w środę programie Jamie Lynn zapewnia o swojej miłości do Britney.

Kocham moją siostrę

- mówi trzydziestoletnia siostra słynnej piosenkarki.

Jamie Lynn Spears przyznaje, że jej relacje z Britney mocno się skomplikowały. Siostra artystki przyznaje też, że żałuje swojego milczenia w czasie, kiedy Britney tak bardzo potrzebowała wsparcia najbliższych.

Dodajmy, że niedługo na rynku ukażą się wspomnienia Jamie Lynn Spears. Książka ma trafić do sprzedaży 18 stycznia.

Miesiąc temu Britney Spears po 13 latach została zwolniona spod kurateli swojego własnego ojca. Po odzyskaniu wolności piosenkarka zdradziła, że chce założyć nową rodzinę ze swoim chłopakiem.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE