Britney Spears jak Van Gogh. Francuska galeria sztuki wystawia jej "dzieła"!

2020-01-14 13:14 kp
Britney Spears maluje
Autor: Instagram/ Britney Spears

Oto wspaniała historia, jak zwyczajne hobby może przerodzić się w prawdziwe wydarzenie ;) Od teraz bowiem Britney Spears nie powinniśmy nazywać wyłącznie księżniczką popu - to następczyni Van Gogha! Jedna z francuskich galerii sztuki, zachwycona talentem malarskim Brit, organizuje wystawę jej prac. I to nie jest żart... chyba? ;)

Nawet najwięksi fani Britney Spears nie mogli się spodziewać, że ich idolka podbije w końcu nie tylko światowe sceny muzyczne, ale i... galerie sztuki. Kto uważnie śledzi Instagram wokalistki, mógł zauważyć kiedyś, że poza muzyką i sportem ma ona jeszcze jedną pasję - malarstwo. Pamiętacie ten filmik z 2017 roku, na którym Brit tworzy dzieło na miarę Van Gogha słuchając słynnego fragmentu 11. sonaty Mozarta?

Okazuje się, że na talencie malarskim Britney Spears poznali się w końcu nie tylko jej fani, ale i galerie sztuki z prawdziwego zdarzenia. Położona we francuskim Figeac Galerie Sympa ogłosiła otwarcie wystawy prac księżniczki popu!

Britney Spears jak Van Gogh

Powiedzmy sobie szczerze - ile można podziwiać Moneta, Picasso czy Matejkę? Z tego samego założenia wyszła najwyraźniej Galerie Sympa, która zupełnie na poważnie ogłosiła na Instagramie otwarcie na 18 stycznia wystawy prac Britney Spears.

Z radością ogłaszamy, że otworzymy pierwsze solowe show Britney Spears w galerii sztuki współczesnej, 18 stycznia 2020 od 6 do 9

- czytamy. Post został opatrzony wymownym hasztagiem #britneybitch.

Dodajmy, że nie jest jasne, w jaki sposób galeria weszła w posiadanie dzieł Britney Spears. W 2017 roku obrazy kupił za 10 tysięcy dolarów nieżyjący dziś dziennikarz Robin Leach. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rzecz ofiar zamachu terrorystycznego w Las Vegas z 1 października 2017 roku.

Nie wiadomo też, czy Britney Spears osobiście pojawi się na inauguracji wystawy. Księżniczka popu dotąd nie odniosła się do planów galerii.

Kupilibyście jej obraz? ;)

NAJNOWSZE