Bridgertonowie 2 bez Phoebe Dynevor i Rege-Jeana Page'a? Ktoś inny będzie ważniejszy!

2021-01-22 14:08 kp
Bridgertonowie: Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor
Autor: Everett Collection/East News

Netflix rozwiał ostatnio wątpliwości wszystkich fanów serialu Bridgertonowie i ogłosił, że produkcja doczeka się drugiego sezonu. Szczegóły dotyczące Bridgertonów 2 nie są jeszcze znane - o tym, co przyjdzie im zagrać, nie wiedzą jeszcze nawet aktorzy. Fani oczywiście liczą na to, że znów zobaczymy Phoebe Dynevor i Rege-Jeana Page'a i równie gorące sceny, co poprzednio...

Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page byli ostatnio zarzucani przez mediów i fanów pytaniami o 2. sezon serialu Bridgertonowie. Po oszałamiającym sukcesie 1. sezonu złożonego z ośmiu odcinków, które trafiły na Netflixa w grudniu, widzowie z całego świata nie mogą się doczekać kolejnej odsłony show.

Na sukces Bridgertonów złożył się nie tylko scenariusz oparty o opowieść Julii Quinn, ale i aktorzy wcielający się w główne role, wśród których królują Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page. Czy pojawią się w 2. sezonie? Jeszcze kilka dni temu aktorka przyznała, że dalsza część historii skupia się na kimś innym...

>> Bridgertonowie: Rege-Jean Page i Phoebe Dynevor naprawdę są parą? Wyjaśnili!

ESKA XD #014

Bridgertonowie 2 - co zobaczymy?

Co nieco na temat 2. sezonu Bridgertonów zdradził ostatnio twórca serialu, Chris Van Dusen. Czy dowiemy się, co dalej z Daphne i Simonem?

W przyszłym sezonie naprawdę skupimy się na najstarszym bracie Bridgerton, lordzie Anthonym Bridgertonie, granym przez Jonathana Baileya. Zostawiliśmy go pod koniec pierwszego sezonu na małym rozdrożu, więc nie mogę się doczekać, aż wskoczę i odkryję, jak radzi sobie na rynku małżeńskim.

- powiedział.

Chris Van Dusen zaznaczył też, że w 2. sezonie Bridgertonów poznamy mnóstwo nowych postaci, jednak dał nadzieję na to, że wrócą Daphne i Simon.

Teraz są księciem i księżną, ale myślę, że zawsze będą Bridgertonami i myślę, że zawsze będą częścią serialu.

- wyznał tajemniczo.

Wyobrażacie sobie Bridgertonów bez Phoebe Dynevor i Rege-Jeana Page'a?

NAJNOWSZE