Bridgertonowie: Rege-Jean Page i Phoebe Dynevor naprawdę są parą? Wyjaśnili!

2021-01-11 12:16 kp
Bridgertonowie: Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor
Autor: Everett Collection/East News

Fani serialu Bridgertonowie już od dłuższego czasu zastanawiają się, czy Rege-Jeana Page i Phoebe Dynevor, których na ekranie łączy ogromna chemia, są parą w rzeczywistości. Takiego magnetyzmu nie da się przecież zagrać! Czy na pewno? Podczas ostatniego wywiadu Rege-Jean Page odniósł się do plotek.

Czasem między aktorami na planie pojawia się taka chemia, że widzom trudno uwierzyć, by była ona wyłącznie efektem ich aktorskiego kunsztu. Oczywiście historia zna takie przypadki, gdy to, co widzieliśmy na ekranie, odwzorowywało prawdziwe emocje - wystarczy przypomnieć tu flirtujących na planie Mr & Mrs Smith Angelinę Jolie i Brada Pitta. Czy tak samo jest w przypadku gwiazd serialu Bridgertonowie?

Bridgertonowie to jeden z najnowszych hitów Netflixa. Serial na podstawie powieści Julii Quinn podbił serca widzów. Intrygi i romanse w świecie XIX-wiecznej brytyjskiej arystokracji przyciągnęły przed ekrany miliony widzów i sprawiły, że aktorzy występujący w głównych rolach stali się rozpoznawalni na całym świecie.

ESKA XD #013

Rege-Jean Page i Phoebe Dynevor parą?

Do największych gwiazd Bridgertonów należą Rege-Jean Page i Phoebe Dynevor. Aktorzy wcielają się w produkcji w parę, a scenarzyści nie poskąpili nam gorących scen z ich udziałem. Atmosfera na ekranie robi się momentami tak HOT, że część widzów nie ma wątpliwości, że tych dwoje musi coś łączyć również w prawdziwym życiu! Jaka jest prawda?

W rozmowie z Access Hollywood Rege-Jean Page powiedział na ten temat tajemniczo:

Myślę, że wszystko, co musicie wiedzieć, jest na ekranie. Błyskotliwe słowa, scenariusze i materiały są więcej niż wystarczające.

Na temat rzekomego związku Rege-Jeana Page i Phoebe Dynevor żartował też niedawno dziennikarz, który przeprowadzał z nimi online wspólny wywiad. Spostrzegawczy fani zauważyli, że po jego słowach 26-letnia aktorka spłonęła rumieńcem...

Myślicie, że podkochuje się w koledze z planu?

NAJNOWSZE