Bradley Cooper to "niesamowity tata"! Irina Shayk wychwala swojego ex partnera

2021-03-03 20:30 es
Irina Shayk w płaszczu zaprojektowanym przez The Mannei!
Autor: ULRA/Backgrid/East News Irina Shayk w płaszczu zaprojektowanym przez The Mannei!

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się w 2019 roku. Byli razem przez cztery lata. W tym czasie na świat przyszła ich córka. Teraz dzielą się opieką nad dziewczyną. Raczej rzadko komentują ten temat w mediach. Dlatego zaskakuje fakt, że pozująca na okładce najnowszego Elle Irina Shayk wychwala byłego partnera. Jej zdaniem Bradley Cooper to "niesamowity tata"!

Bradley Cooper i Irina Shayk byli parą przez cztery lata. Owocem tego związku jest 3-letnia córka - Lea. Aktor i modelka rozstali się jednak w 2019 roku. Wszystko stało się po premierze filmu Narodziny gwiazdy. Tam Bradley Cooper i Lady Gaga grali główne role zakochanych i cały świat jest pewny, że na planie mieli romans.

Odkąd emocje opadły Bradley Cooper i Irina Shayk są w dobrych relacjach. Para dzieli się opieką nad córką, o czym niechętnie opowiadali w mediach. Aż dotąd!

Irina Shayk: Bradley Cooper to "niesamowity tata"

Na okładce najnowszego Elle pozuje Irina Shayk. W wywiadzie modelka opowiada o współrodzicielstwie, choć jak sama mówi - nie lubi tego określenia.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Nigdy nie rozumiałam terminu współrodzicielstwo. Kiedy jestem z córką, jestem w 100 procentach matką, a kiedy ona jest z tatą, on jest w 100 procentach jej tatą. Współrodzicielstwo to rodzicielstwo.

Mówiła gwiazda.

Irina Shayk wspomniała o swoim ex partnerze. Większość osób na jej miejscu nie przepuściłoby okazji na docinki. A jednak powiedziała, że Bradley Cooper to "niesamowity tata".

Bradley Cooper i Irina Shayk to dowód, że przyjaźń po rozstaniu naprawdę istnieje?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
NAJNOWSZE