Vanessa Hudgens jest "cool dziewczyną". Cole Tucker zdradza szczegóły ich związku

2021-03-02 21:02 es
Vanessa Hudgens
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News

Po kilku miesiącach ukrywania się i tajnych randek Vanessa Hudgens i Cole Tucker oficjalnie zadebiutowali jako para. Przez pandemie, która zabija życie towarzyskie, zrobili to na Instagramie. Teraz Cole Tucker nie szczędzi ukochanej czułych słów w wywiadzie. Jaką dziewczyną jest Vanessa Hudgens?

Vanessa Hudgen i Cole Tucker spotykają się od kilku miesięcy. Początkowo para ukrywała swój związek przed mediami. Po raz pierwszy widziano ich razem w listopadzie. Wówczas paparazzi zauważyli ich trzymających się za ręce i przytulających się podczas wycieczki do Los Angeles.

Święto Zakochanych nakłoniło parę do oficjalnego ujawnienia się. Vanessa Hudgen i Cole Tucker zadebiutowali na Instagramie aktorki. Gwiazda dodała ich urocze zdjęcie, po którym od razu było widać, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń.

A skoro już nie muszą się ukrywać przed mediami, Cole Tucker opowiada o ich związku w wywiadzie.

Cole Tucke: Vanessa Hudgen jest "cool" dziewczyną

Chłopak Vanessy Hudgen gra w Pittsburgh Pirates. Podczas ostatniego treningu został zapytany o swoją dziewczynę.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Mam dziewczynę, ona jest cool. Jest niesamowita. Kocham ją.

Mówił Cole Tucker.

Być może niedługo Vanessa Hudgen odwiedzi ukochanego w ośrodku szkoleniowym Piratów na Florydzie. Jednak Tucker dodał, że nie liczy w tym czasie na specjalne traktowanie, bo odwiedza go sławna dziewczyna.

NAJNOWSZE