Biznes Kendall Jenner kwitnie. Modelka SAMA przywiozła tequilę do sklepu!

2021-05-18 10:17 AM
Kendall Jenner
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Gwiazdy często oprócz artystycznych zajęć, łapią się także dodatkowych biznesów, które dają im stały dochód. Nawet znane osobistości nie spoczywają na laurach i działają w kierunku własnych biznesów. Modelka Kendall Jenner również nie odstaje od reszty i coraz lepiej radzi sobie ze swoją własną marką… tequili!

Siostry Kardashian/Jenner uchodzą za niezwykle przedsiębiorcze osoby. Oczywiście w sukcesach pomaga im jeszcze bardziej przedsiębiorcza Kris Jenner. Tak czy inaczej, każda z nich prowadzi własny biznes, który daje im niezły zysk. Najlepiej radzi sobie Kylie Jenner ze swoim kosmetycznym imperium oraz Kim Kardashian z marką SKIMS.

Również Kendall Jenner nie chciała odstawać od sióstr i postanowiła spróbować swoich sił w przemyśle alkoholowym. I tak powstała tequila 818, która należy właśnie do modelki.

Jennerka doskonale wie, że biznes sam się nie poprowadzi. Nawet jeśli otaczać będzie ją sztab ludzi, którzy chętnie jej pomogą, to ona sama też musi dorzucić do tego swoją cegiełkę.

W poniedziałek Kendall Jenner wskoczyła w sportowe, wygodne ubrania, w tym w kamizelkę z napisem 818 i usiadła za kółko stylowej furgonetki. Kendall nie tylko sama zawiozła swoje produkty do sklepu w Los Angeles, ale także osobiście sprawdziła, jak wygląda sprzedaż tequili 818.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Nie tylko strój Kendall dopracowany był do perfekcji, ale także pojazd. Na furgonetce widniał napis:

Przewozimy cenny ładunek

Fani zachwyceni zaangażowaniem Kendall Jenner

Swoim zaangażowaniem Kendall Jenner urzekła nie tylko sam sklep, ale także fanów, którzy tłumnie ustawili się pod marketem. Nie tylko prosili modelkę o autografy, ale także robili sobie z nią liczne fotki.

Wróżycie Kendall tequilowy sukces? 😉

Kendall Jenner - tequila 818
Autor: instagram.com/kendalljenner
Kendall Jenner tequila
Autor: instagram.com/kendalljenner
Kendall Jenner tequila
Autor: instagram.com/kendalljenner
NAJNOWSZE