Kylie Jenner

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Piersi Kylie Jenner błagają o większy rozmiar bikini. TYM zdjęciem rozpaliła Instagram

2021-05-17 19:02

Kylie Jenner doskonale wie, jak rozpalić Instagram. Gwiazdę obserwują 233 miliony osób. A jak najlepiej utrzymać tak wielkie zainteresowanie? Zdjęcia w bikini na pewno pomagają. Najnowsza fotka celebrytki zaledwie w kilka godzin zebrała ponad 11 milionów serduszek. Dodajmy, że nie jest to zwykłe bikini, ale takie super kuse i obcisłe. Biust Kylie Jenner wygląda, jakby zaraz miał opuścić tę stylizację!

Kylie Jenner to najmłodsza ze znanych na całym świecie sióstr Kardashian Jenner. Mimo młodego wieku, jej osiągnięcia są godne podziwu. Już od najmłodszych lat wyrastała na gwiazdę. Wszak dojrzewała na oczach widzów show Keeping Up With The Kardashians. Później celebrytka przeniosła swoją popularność do social mediów.

Gdy już zebrała wokół siebie słuszną liczbę fanów, Kylie Jenner wystartowała z biznesem. Jej kosmetyki sprzedawały się jak świeże bułeczki! Dziś poza Kylie Cosmetics gwiazda jest także szefową Kylie Skin.

W międzyczasie gwiazda cieszy się niesłabnącą popularnością w social mediach. Instagramowy profil Kylie Jenner obserwują 233 miliony osób! Wszyscy zobaczyli jej najnowsze, bardzo gorące zdjęcie...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Kylie Jenner pozuje w obcisłym do granic możliwości bikini

Gwiazda dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Kylie Jenner w bikini to hit Instagrama! Nowe fotki celebrytki zgarnęły ponad 11 milionów lajków w niespełna dobę.

Widzimy na nich, jak Kylie Jenner pozuje w obcisły bikini. Ściśnięte piersi gwiazdy wyglądają, jakby miały zaraz ewakuować się z tej stylizacji.

Skąpą stylizację Kylie Jenner dopełniła pokaźnym naszyjnikiem.

Hot?