Billie Eilish szczerze o hejterach! Zgadzacie się z jej słowami?

2021-08-02 15:00 AM
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish nie od dzisiaj zmaga się z hejtem. Piosenkarka od dłuższego już czasu jest na celowniku osób, które uwielbiają wbijać innym szpilę. Głównie krytykę zgarnia przez swoją figurę. Gwiazda nie pozostaje dłużna i odpowiada hejterom. Zreszta nie pierwszy raz…

Billie Eilish ponownie mierzy się z internetowymi trollami. Piosenkarka kolejny raz odpowiada tym, którzy od dawna nie dają jej spokoju. Na temat osób, które wciąż krytykują innych, Billie odniosła się podczas programu w stacji BBC.

Podczas rozmowy w specjalnym programie "Billie Eilish: Up Close", artystka odniosła się do doświadczeń z internetowymi trollami. Powiedziała, jak według niej działają internetowi hejterzy i zdradziła, że uważa, że mają oni odwagę tylko w sieci, w prawdziwym życiu jest znacznie mniej krytyki.

Ludzie, którzy powiedzą szalone rzeczy, nawet nie myślą, że to zobaczysz. Nigdy by ci tego nie powiedzieli w prawdziwym życiu. Jaki jest sens próbować czynić dobro, jeśli ludzie będą po prostu powtarzać, że robisz coś źle?  Tak bardzo staram się czynić dobro dla świata i dla ludzi.

– mówiła.

Zgadzacie się z Billie?

NAJNOWSZE