Billie Eilish w ROLLING STONE: Super zdjęcia i szczegóły o NOWEJ PŁYCIE!

2021-06-18 11:35 mm
Billie Eilish na okładce Rolling Stone
Autor: Rex Features/East News, instagram.com / Billie Eilish, Rolling Stone

Billie Eilish zaliczyła kolejną okładkę prestiżowego magazynu, następną cudowną sesję zdjęciową i kolejny ważny wywiad. Autorka hitu "bad guy" jest gwiazdą najnowszego numeru ROLLING STONE. Zobaczcie super zdjęcia Billie Eilish i sprawdźcie, o czym opowiedziała w wywiadzie dla magazynu.

Billie Eilish kolekcjonuje okładki znanych magazynów w tempie, jakiego może jej pozazdrościć niejedna znacznie starsza gwiazda muzyczna. Oto na półce artystki pojawia się kolejna: tym razem Billie Eilish jest gwiazdą najnowszego numeru Rolling Stone, jednego z najbardziej uznanych pism muzycznych świata!

Nic dziwnego, że Billie Eilish nie kryje wzruszenia i radości.

OKŁADKA ROLLING STONE 🤍 A MARZEEEENIE @rollingstone

- napisała Billie Eilish w swoim najnowszym poście, tuż obok serii zdjęć z okładką magazynu na czele. Artystka zachęca swoich fanów:

przeczytajcie w artykule więcej o albumie ;)))))

Okładka Rolling Stone to oczywiście nie jedyne zdjęcie, jakie opublikowała na swoim Instaramie Billie. Skrollując fotki w poście znajdziemy aż 8 kolejnych ujęć z najnowszego numeru pisma. Zobaczcie koniecznie!

Rolling Stone to kolejny ważny punkt na mapie kariery Billie Eilish. Niedawno gwiazda gościła również na okładce i wewnątrz wydania Vogue. To właśnie stamtąd pochodzi wyjątkowo zmysłowa sesja piosenkarki i seksownej bieliźnie... Więcej fotek zobaczycie tutaj.

Zobacz inne okładki z Billie Eilish!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE