Billie Eilish randkuje, a fani pytają: Jesteś LGBTQ+?

2021-06-14 10:35 mm
Billie Eilish
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

Czy Billie Eilish ma chłopaka? A może... woli dziewczyny? Niektórzy fani amerykańskiej artystki wierzą, że ich idolka nie tylko wspiera ruch LGBTQ+, ale i sama nie jest heteroseksualna. Jak wielbiciele Billie Eilish wpadli na ten pomysł i co piszą w mediach społecznościowych?

Billie Eilish w licznych wywiadach wiele mówi o swoich uczuciach, chętnie opowiada o relacjach rodzinnych i wyjątkowej więzi z bratem, a nawet o własnych lękach i snach. Kiedy jednak pojawia się wątek spraw sercowych, artystka milczy lub w najlepszym wypadku udziela wymijających odpowiedzi.

Czy Billie Eilish ma chłopaka? Z kim spotykała się w przeszłości i kto obecnie jest dla niej "tym jedynym"? To oczywiste, że plotki o życiu uczuciowym Billie interesują jej fanów, ale ona sama mówi o nim niechętnie. A to z kolei rodzi przeróżne domysły i spekulacje.

Jedna z najnowszych teorii głosi, że Billie Eilish należy do osób LGBT. Skąd ten pomysł?

Z kim spotyka się Billie Eilish?

W miniony weekend na Twitterze do czołówki najpopularniejszych trendów przebił się hashtag #youlikegirls. Okazuje się, że dotyczył Billie Eilish i jej spraw sercowych.

Jeśli wierzyć w plotki, jakie w ostatnich tygodniach krążą po sieci, Billie Eilish nie jest singielką. Piosenkarka spotyka się z młodym aktorem o nazwisku Matthew Tyler Vorce.

Chłopak Biliie (a może, jak twierdzą niektórzy, tylko jej bliski przyjaciel) nie jest jeszcze znany szerokiej publiczności - występuje głównie na deskach teatralnych w Los Angeles. Ma też na koncie sporo ról dubbingowych. Matthew Tyler Vorce ma 29 lat. Więcej o partnerze Billie Eilish dowiecie się z naszego wcześniejszego artykułu.

Coraz częstsze doniesienia o randkach Billie Eilish z Matthew nie przeszkadzają jednak niektórym fanom podkręcać teorii spiskowych na temat orientacji seksualnej swojej idolki. Coraz więcej osób pyta ją wprost: czy jesteś LGBTQ+?

I prawdę mówiąc Billie sama pomogła rozkręcić tę niewinną dramę. Niedzielna popularność trendu #youlikegirls wzięła swój początek od postu artystki! Kiedy Billie Eilish promowała w social media swój najnowszy klip "Lost Cause", sama napisała w treści posta:

i love girls

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021
NAJNOWSZE