BIllie Eilish nabija się z Azjatów!? Na Twitterze zawrzało: "zawiodła mnie"

2021-06-17 20:30 es
Billie Eilish
Autor: AP/Associated Press/East News

BIllie Eilish błyskawicznie zdobyła wielką popularność. Gwiazda dzięki hitom nagrywanym wraz z bratem - Finneasem O’Connellem jest znana praktycznie na całym świecie. Niestety teraz jej dobre imię zostało wystawione na próbę. Do sieci trafiły niepokojące nagrania. Czy Billie Eilish nabija się z Azjatów?! Na Twitterze zawrzało! Fani wokalistki piszą wprost, że ich zawiodła...

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek świata. Jej kariera robi ogromne wrażenie, szczególnie gdy dodamy do jej osiągnięć fakt, że ma zaledwie 19 lat. Billie Eilish zyskała ogromną sławę nie tylko dzięki swoim hitom, ale także przebojowej osobowości.

To, czym Billie Eilish się wyróżnia to...normalność. Gwiazda bez wstydu opowiada o chorobach, zdrowiu psychicznym czy postrzeganiu swojego ciała. Tą szczerością zdobyła wielkie grono fanów.

Niestety teraz dobre imię Billie Eilish zostało wystawione na próbę...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Billie Eilish nabija się z Azjatów?

Na TikToka trafiły niepokojące nagrania. Widzimy na nich Billie Eilish. Zdaje się, że używała określenia „ch*nk”, to obelga odnosząca się do osoby chińskiego pochodzenia. Na kolejnym nagraniu słyszymy, jakby Billie Eilish parodiowała azjatycki akcent.

Nie wiadomo kiedy nagrano te filmiki, ani w jakim kontekście. Jednak to wystarczyło, by rozpalić burzę na Twitterze.

- nie jestem już fanem Billie Eilish po tym, jak kpiła z Azjatów i ich akcentów. To jest popieprzone, jest już tak dużo nienawiści do Azjatów, po pandemii covid 19

- czekaj... Billie Eilish szydzi z Azjatów i jest na wideo

- kochałam ją... jestem tak rozczarowana

- jestem jej fanką od 5 lat, ona jest moim dzieciństwem, moim wszystkim, zawiodła mnie

Czytamy na Twitterze.

Na razie Billie Eilish nie skomentowała tych filmików w social mediach.

Zobacz też:

NAJNOWSZE