Vogue: Billie Eilish pozuje w seksownej bieliźnie. A jednak pokazała tatuaż!

2021-05-03 11:02 es
Billie Eilish
Autor: Yui Mok/Press Association/East News

Najnowsza okładka brytyjskiego magazynu Vogue zelektryzowała cały świat. Billie Eilish jeszcze nigdy nie pokazywała się w tak seksownym wydaniu. 19-latka w nowej fryzurze postanowiła zaskoczyć fanów. Zamiast typowej, luźnej stylówki postawiła na... bieliznę! Na tych odważnych zdjęciach po raz pierwszy widzimy tatuaż Billie Eilish. Co za przemiana!

Gołym okiem widać, że Billie Eilish przechodzi ostatnio metamorfozę. Znana na całym świecie nastolatka staje się kobietą. Niedawno wokalistka pokazała się w nowym kolorze włosów. Teraz zaskoczyła nie tylko fryzurą, ale całą sesją zdjęciową.

Na okładce brytyjskiego Vogue'a zapozowała właśnie Billie Eilish. Piosenkarka jeszcze nigdy nie wyglądała tak seksownie. Pozując w bieliźnie, przy okazji ujawniła światu swój tatuaż...

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Billie Eilish na okładce magazynu Vogue

Ta okładka z miejsca stała się hitem... Jeszcze długo będzie się o niej mówić! A to oczywiście za sprawą Billie Eilish, która zapozowała w zupełnie nowym wizerunku.

Wokalistka przyzwyczaiła nas do swojego luźnego stylu - duże bluzy i oryginalne wzory były jej znakami rozpoznawczymi. Tymczasem na okładce Vogue'a Billie Eilish zaskoczyła.

Na zdjęciach widzimy 19-latkę w seksownej, ale i eleganckiej bieliźnie. Choć jest pikantnie, to także z klasą.

Dzięki tej okładce fani w końcu zobaczyli tatuaż Billie Eilish. Jeszcze rok temu przy okazji rozmowy z Vanity Fair wokalistka zdradziła, że faktycznie zrobiła dziarę, ale fani "nigdy jej nie zobaczą". A jednak!

Gdy Billie Eilish pozowała w gorsecie, pończochach i płaszczu, fani mogli podziwiać czarną dziarę na jej biodrze.

Jak Wam się podoba sesja?

NAJNOWSZE