Billie Eilish zapowiada nowy album! Premiera za kilka dni. "Bardzo się denerwuję"

2021-07-21 16:13 mm

Nowa płyta Billie Eilish coraz bliżej! Amerykańska artystka kolejny raz zapowiedziała swój najnowszy album. Płyta "Happier Than Ever" ukaże się jeszcze w lipcu. Gwiazda nie ukrywa, że jest strasznie zestresowana i martwi się, jak jej nowa płyta zostanie odebrana przez fanów.

Już w piątek 30 lipca 2021 r. ukaże się nowa płyta Billie Eilish. Album nosi tytuł "Happier Than Ever" i będzie drugim studyjnym krążkiem artystki. 

Czy odniesie podobny sukces, jak płyta "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?"? O tym przekonamy się już wkrótce, ale chyba nie ma się co dziwić, że Billie Eilish bardzo denerwuje się premierą albumu.

Gwiazda opublikowała na Instagramie post z fragmentem jednej z piosenek. Przypomniała w nim o zbliżającej się premierze płyty i napisała, że jest nią bardzo zestresowana.

“Happier Than Ever” nadchodzący album wychodzi za 10 dni 🥺🥺🥺 jestem taaaaaaka zdenerwowana

- pisze Billie Eilish na Instagramie.

To już nie ta sama Billie Eilish?

Od premiery pierwszej płyty Billie minęły już dwa lata i nie ma co się dziwić, że nastoletnia gwiazda przeszła od tamtego czasu sporo zmian. 

Jedną z najbardziej zauważanych różnic jest to, jak mocno Billie Eilish zmieniła ostatnio swoje podejście do własnego wizerunku. Jeszcze niedawno artystka ubierała się w ciuchy oversized. Dziś Billie chętnie eksponuje ciało i kusi bardzo seksownymi stylizacjami. Czy jej muzyka również się zmienia? 

Pierwsze single z płyty "Happier Than Ever" zostały odebrane przez fanów bardzo pozytywnie, więc o sukces nowego albumu możemy być raczej spokojni.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE