Billie Eilish świntuszy na TikToku. Naprawdę zapytała "Kto chce mnie wylizać"?

2021-07-05 10:55

Billie Eilish zakochała się w TikiToku, a fani zakochali się w jej filmikach publikowanych od niedawna w tym serwisie. Artystka pozwala sobie w nim zdecydowanie na więcej, niż w innych mediach społecznościowych. Najlepszy dowód to najnowszy filmik Billie Eilish na TikToku. W zasadzie autorka hitu "bad guy" powinna oznaczyć go ikoną "18+"...

Billie Eilish na TikToku obecna jest już od jesieni ubiegłego roku, ale chyba dopiero niedawno poczuła klimat tego serwisu. Choć po jej ostatnich publikacjach niektórzy twierdzą, że powinna przenieść się raczej na OnlyFans XD

Sporo zamieszania zrobiło już wcześniejsze wideo, z początku czerwca, w którym Billie Eilish pokazała małą garderobianą wpadkę na planie teledysku "Lost Cause" (filmik znajdziecie poniżej). To jednak nic w porównaniu z tym, co Billie Eilish wrzuciła na TikTok miesiąc później.

Sonda
Jak Ci się podoba blond Billie?

Billie Eilish świntuszy na TikToku?

W piątek 2 lipca na TikToku Billie Eilish pojawił się filmik, który gwiazda nagrała w swoim domu, a konkretnie w sypialni, pewnie krótko przed zaśnięciem. Na wideo widzimy, jak Billie wcina tortillę. W pewnym momencie mówi z pełnymi ustami:

Who wants to eat me out?

Pytanie można przetłumaczyć na dwa sposoby. Eat someone out oznacza albo kogoś "ochrzanić", albo... (wulgarnie) wylizać. Sądząc po komentarzach pod najnowszym filmikiem Billie Eilish na TikToku, większość fanów nie ma wątpliwości, w które znaczenie chodziło w tym przypadku artystce.

to znaczy, jeśli proponujesz...

CO ONA WŁAŚNIE POWIEDZIAŁA?

To ostatnia rzecz, jakiej spodziewałem się od niej usłyszeć

Nieźle

Billie tu twój terapeuta, myślałem, że rozmawialiśmy już o publikacji takich filmów

Ja chętnie

... to tylko niektóre z komentów pod niezbyt grzecznym filmikiem Billie Eilish na TikToku.

Dodajemy do obserwowanych i czekamy na kolejne XD

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021