Billie Eilish kusi biustem. Fani podzieleni: "Gdzie dawna Billie?"

2021-07-12 17:34 mm
Billie Eilish
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

Styl Billie Eilish mocno się ostatnio zmienił. Obszerne ciuchy "oversized" to już raczej przeszłość - od pewnego czasu autorka hitu "bad guy" coraz chętniej pokazuje ciało, często w bardzo seksownych kreacjach. Wielu fanom podoba się metamorfoza, jaką przechodzi piosenkarka. Ale są i tacy, którzy tęsknią za "dawną Billie Eilish".

Kto śledzi karierę Billie Eilish od samego początku, ten na pewno dobrze wie, jak bardzo zmienił się w ostatnim czasie jej zewnętrzny wizerunek. Dawniej artystka pokazywała się publicznie niemal wyłącznie w dużo za dużych ciuchach. Dziś coraz częściej chwali się bardzo odważnymi kreacjami.

Najlepszy przykład to najnowsze fotki, jakie pojawiły się na Instagramie Billie Eilish. Piosenkarka opublikowała na swoim profilu trzy zdjęcia w kolorowym obcisłym topie, spod którego odważnie wystaje koronkowy biustonosz. Billie dumnie wypina pierś do selfie i pisze przy swoich zdjęciach:

tak, wiem

Znaczy to dokładnie tyle, że doskonale zdaje sobie sprawę, jak dużym szokiem muszą być takie fotki dla niektórych jej fanów. I pewnie dla niej w pewnym sensie też.

Nowy image Billie Eilish. Co na to fani?

Najwięksi fani w większości akceptują każdy wybór swojego idola i starają się nie krytykować jego decyzji - zwłaszcza tych na temat wizerunku. Tak jest również w przypadku Billie Eilish, choć nie brakuje również głosów dezaprobaty.

chcę z powrotem dawną Billie

Dziewczyno co ty robisz??

- pytają niektórzy wielbiciele talentu Billie Eilish pod jej najnowszymi zdjęciami.

Ale wiele osób akceptuje i chwali metamorfozę gwiazdy.

Ludzie czy możemy proszę uświadomić sobie, że Billie odnajduje siebie i że jest w tym szczęśliwa i że tylko to powinno się liczyć. I że ma dopiero 19 lat a jest na świeczniku od kiedy skończyła 15 i że nie jest nam nic winna

- pisze jedna z fanek w komentarzu. Podobnych głosów jest oczywiście znacznie więcej, podobnie jak komplementów pod adresem Billie. I trudno się dziwić, bo jej najnowsze zdjęcia są naprawdę hot.

A Wy co myślicie o metamorfozie artystki?

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26
NAJNOWSZE