Beyonce urządziła 16 urodziny syna Solange w swojej rezydencji wartej 88 milionów dolarów

2020-10-20 21:03 es
Beyonce
Autor: Ian West/Press Association/East News

Możecie mieć najlepsze plany urodzinowe, ale nic, absolutnie nic, nie przebije imprezy zorganizowanej w domu Beyonce i Jay-Z. 16-letniemu synowi Solange możemy wszyscy tylko pozazdrościć!

Chcesz być najlepszą ciotką świata? To nie będzie łatwe, bo Beyonce właśnie zawiesiła poprzeczkę piekielnie wysoko. 16 urodziny jej siostrzeńca - Julez'sa urządziła we własnym domu. Wspomnijmy tylko, że to posiadłość warta 88 milionów dolarów!

Beyonce urządziła urodziny syna Solange

16 urodziny syna Solange odbyły się w domu Beyonce i Jay-Z. To luksusowa posiadłość w Bel Air o wartości 88 milionów dolarów! Organizując przyjęcie w takim miejscu, sławne małżeństwo chciało zrekompensować siostrzeńcowi obecną sytuację. 16 urodziny to w USA poważna sprawa. Jednak przez pandemię klasyczna impreza dla masy znajomych nie wchodzi w grę.

Julez zamiast wielkiego melanżu, miał imprezę rodzinną w domu Beyonce. Oprócz Solange, Beyonce i Jay-Z na przyjęciu był także ​​ojciec Juleza, Daniel Smith, jego babcia, Tina Knowles i kuzyni.

ESKA XD #006

Osoba z bliskiego otoczenia zdradza, że chociaż przyjęcie miało zupełnie inny charakter, wszyscy świetnie się bawili.

Rzeczywistości okazała się lepsza niż coś przesadnego z mnóstwem ludzi, ponieważ dała im możliwość wspólnego spędzania czasu z rodziną. Po prostu relaksu, bez stresowania się szczegółami lub próbowania zaimponowania komukolwiek wyszukanym przyjęciem. To był wspaniały czas dla wszystkich.

Gdyby nie zasady bezpieczeństwa, w domu Beyonce i Jay-Z na pewno udałoby się zorganizować bardziej liczne przyjęcie. I to pewnie nie jedno... Rezydencja, którą kupili w sierpniu 2017 roku - składa się z sześciu budynków, ośmiu sypialni, 11 łazienek, teatru i oczywiście gigantycznego basenu.

NAJNOWSZE