Tom Felton organizuje 19. rocznicę premiery Harry'ego Pottera! Oczywiście wirtualnie

2020-10-20 7:25 kp
Gwiazdy Harry'ego Pottera
Autor: ST / Splash News/EAST NEWS

Filmowe gwiazdy Harry'ego Pottera dorastały razem ze swoimi widzami. Od premiery pierwszej części filmowej sagi "Harry Potter i kamień filozoficzny" mija właśnie 19 lat! Tom Felton, czyli filmowy Draco Malfoy, nie chciałby, aby ta rocznica minęła bez echa. Osobiście planuje zorganizować świętowanie z kolegami z planu!

Rola w Harrym Potterze całkowicie zmieniła życie młodych aktorów, którzy wcielili się w główne role. Gwiazdy produkcji stały się rozpoznawalne na całym świecie i bajecznie bogate, a same produkcje z ich udziałem regularnie odświeżają sobie najwierniejsi fani Harry'ego Pottera. Choć pierwsza część książki J. K Rowling ma już ponad dwadzieścia lat, Potteromaniaków na świecie wciąż przybywa.

Tymczasem od premiery pierwszej części filmowej w listopadzie minie 19 lat. To mnóstwo czasu - młodzi aktorzy są już dziś dojrzałymi ludźmi, tak samo zresztą, jak ich fani. Nie zmienia to faktu, że główne gwiazdy Harry'ego Pottera wciąż starają się utrzymywać ze sobą kontakt.

Tom Felton obchodzi rocznicę premiery Harry'ego Pottera

Film Harry Potter i kamień filozoficzny, dzięki któremu świat poznał Daniela Radcliffe'a, Emmę Watson, Ruperta Grinta, Toma Feltona i innych, został wydany dokładnie 14 listopada 2001 roku. A to oznacza, że już na dniach produkcja będzie świętowała swoje 19. urodziny. Z tej okazji Tom Felton - czyli filmowy Draco Malfoy - chce zorganizować wirtualne spotkanie z kolegami z planu. Wirtualne oczywiście z powodu pandemii.

Niedawno zobaczyłem bliźniaków Weasley (Olivera i Jamesa Phelpsów). Poszliśmy pograć w golfa. Zawsze rozmawiam z innymi ludźmi na WhatsApp, utrzymuję z nimi kontakt i upewniam się, że wszystko jest w porządku. Byłoby miło, bo 14 listopada przypada 19. rocznica, więc planuję jakieś cyfrowe świętowanie... Spróbuję ponownie zmusić wszystkich staruszków do wspólnego świętowania, aby naprawdę uczcić to osiągnięcie.

- powiedział aktor.

A fani oczywiście liczą na relację online!

>> Liam Payne zbudował w ogrodzie chatkę Hagrida! To najsłynniejszy Potteromaniak!

Chcielibyście znów zobaczyć ich razem?

ESKA XD #006
NAJNOWSZE