Bernie Sanders wspiera Cardi B! Raperka naprawdę rozkręca karierę polityczną?

2020-01-15 13:05 mw
Cardi B i Bernie Sanders
Autor: Walik Goshorn/RTN/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/East New, AP/Associated Press/East News

Czy Cardi B ma szansę zostać politykiem? Kandydat na prezydenta USA uważa, że tak! Bernie Sanders wyznał, że wspiera raperkę i uważa, że Cardi B ma do zaproponowania wiele ciekawych i wartych dyskusji pomysłów. Czy poparcie Sandersa przyspieszy karierę polityczną Cardi B?

Jeśli byliście zdziwieni ostatnim bardzo politycznym tweetem Cardi B, czeka Was jeszcze większy szok. Okazuje się, że raperka naprawdę ma szansę rozkręcić karierę w polityce! A pomóc jej w tym może jeden z kandydatów Demokratów na urząd prezydenta USA!

To Bernie Sanders, który typowany jest na jednego z najpoważniejszych rywali mogących w następnych wyborach zagrozić Donaldowi Trumpowi. Sanders właśnie wyraził poparcie dla Cardi B, co może być dla niej krokiem milowym w kierunku kariery politycznej.

CARDI B POLITYKIEM? "MOGŁABYM PRACOWAĆ W KONGRESIE"

Ze swoich politycznych aspiracji Cardi B zwierzyła się fanom kilka dni temu za pośrednictwem Twittera.

Myślę, że jeśli wrócę do szkoły i mocno się przyłożę, to będę mogła wziąć pracować dla Kongresu. Potrzebuję tylko kilku lat szkoły i mogę działać

- napisała Cardi B.

Raperka przyznaje się bez bicia do braków w edukacji, które mogą pokrzyżować jej polityczne plany. Ale jeden z najpopularniejszych amerykańskich polityków nie widzi w tym większego problemu.

Barnie Sanders, który miał okazję osobiście porozmawiać z Cardi B, wyznał właśnie, że mocno wspiera raperkę w jej politycznych planach.

Cardi B jest mocno przejęta tym, co dzieje się w kraju. Wie, co znaczy zmagać się z biedą i byłoby świetnie, gdyby mogła wykorzystać te doświadczenia w polityce

- powiedział senator z Vermont.

Jak myślicie - Cardi B na serio zajmie się polityką?

Zaangażowanie gwiazd w sprawy kraju to nic nowego - w ostatnim czasie swoje polityczne sympatie (a raczej: antypatie) publicznie głosili m.in. Eminem, Snoop Dogg, Taylor Swift, Kanye West, Miley Cyrus, Katy Perry czy Kim Kardashian. Z milionami fanów w mediach społecznościowych celebryci i artyści stanowią poważny głos w politycznej debacie. Bernie Sanders, Donald Trump i inni politycy świetnie to rozumieją i coraz chętniej wyciągają ręce w stronę gwiazd...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE