Ben Affleck z synem

i

Autor: Cover Images/East News Ben Affleck pozwolił dziecku usiąść za kierownicę.

Ben Affleck pozwolił dziecku prowadzić luksusowe auto. Doszło do kolizji!

2022-06-27 16:28

Ben Affleck chciał zrobić prezent swojemu synowi i zabrał go do salonu z luksusowymi samochodami. Pozwolił 10-latkowi usiąść za kierownicą. Aktor chyba nie przemyślał swojej nieodpowiedzialnej decyzji. Chłopiec spowodował kolizję, a na sytuację patrzyła się uśmiechnięta Jennifer Lopez. Zobacz zdjęcia!

Ben Affleck robi wszystko, aby być najlepszym ojcem dla swoich dzieci. Ostatnio postanowił zabrać swojego syna Samuela na wyjątkową wycieczkę. Razem poszli do salonu z luksusowymi autami. Chciał, aby jego potomek zobaczył, jak wyglądają najlepsze auta. Całej sytuacji przyglądali się paparazzi, którzy bacznie obserwowali każdy ruch aktorka i robili mu zdjęcia. W pewnym momencie fotoreporterzy zauważyli, jak 10-letni Samuel siada za kierownicę! Od początku można było się spodziewać, że nie jest to najlepszy pomysł. Ostatecznie nie skończyło się dobrze. Samuel zaczął cofać luksusowym samochodem i spowodował kolizję.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili willę. Tak wygląda ich luksusowa posiadłość

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Ben Affleck posadził syna za kierownicę. To nie był dobry pomysł!

Na zamieszczonych przez paparazzi zdjęcia można zauważyć, jak 10-letni Samuel cofając samochodem uderzył w przód stojącego za nim samochodu. Na zdjęciach widzimy, jak Ben idzie w stronę syna. Całej sytuacji przyglądała się też Jennifer Lopez, która nie wyglądała na zmartwioną zaszłą sytuacją.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez NAMIĘTNIE CAŁUJE SIĘ Benem Affleckiem! [FOTO]

Ben Affleck - dzieci, partnerka

Ile dzieci ma Ben Affleck? 10-letni Samuel to jego najmłodszy potomek. Popularny aktor i reżyser ma również dwie starsze córki - Violet Anne i Seraphinę Rose. Matką trójki dzieci jest jego była żona Jennifer Garner. Aktualnie Affleck związany jest z Jennifer Lopez.