Jennifer Lopez i Ben Affleck

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili willę. Tak wygląda ich luksusowa posiadłość

2022-03-22 16:53

Jennifer Lopez i Ben Affleck to jedna z najgorętszych par Hollywood. Ich związek dla wielu osób był niespodzianką. Okazuje się, że to bardzo poważna relacja, ponieważ para kupiła już nawet wspólny dom. I to jaki! Jennifer i Ben zainwestowali w prawdziwą willę niczym z amerykańskiego filmu. Zdjęcia robią wrażenie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck to para, którą zachwycają się tysiące osób. Ona piękna, on przystojny i do tego oboje bardzo utalentowani. Wiele lat temu już byli razem i nawet mówili o ślubie. Ostatecznie do niego nie doszło i para poinformowała o rozstaniu. Jak widać, przeznaczenie miało dla nich inny plan, ponieważ teraz znów są razem. Wszystko wskazuje na to, że to prawdziwa miłość i mają bardzo poważne plany. Wskazuje na to choćby ich ostatnia inwestycja. Ben Affleck i Jennifer Lopez postanowili kupić wspólny dom i to nie byle jaki. Mowa o prawdziwej willi z basenem. W internecie pojawiły się zdjęcia, które zachwycają!

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez NAMIĘTNIE CAŁUJE SIĘ Benem Affleckiem! [FOTO]

Jennifer Lopez i Halle Berry pokazują co robią, żeby wyglądać młodo | ESKA XD - Hotplota #15

Nowa willa Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jak podają amerykańskie media, posiadłość warta 50 milionów dolarów znajduje się w prestiżowej dzielnicy Bel Air w Los Angeles. Jennifer Lopez już wcześniej mieszkała w tej okolicy. Plotki mówią, że w willi znajduje się 10 sypialni, 17 łazienek oraz takie luksusy jak kino, siłownia czy basen. Na terenie domu jest także pole golfowe. Nie mogło też zabraknąć basenu. Zdjęcie najnowszej posiadłości sławnej pary zamieszczamy niżej.

Dom Jennifer Lopez i Bena Afflecka

i

Autor: SplashNews.com/East News
Sonda
Podoba ci się nowy dom Jennifer Lopez i Bena Afflecka?