Bella Hadid

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Bella Hadid wróciła na Instagram. Miała kryzys psychiczny? "Uratowaliście mnie"

2021-01-22 18:37

Na początku stycznia Bella Hadid zniknęła z Instagrama. W świecie gwiazd to rzadkość! Po kilku tygodniach wróciła do fanów z długim wpisem. Zdradza, czym zajmowała się w tym czasie. Z jej słów wynika, że przechodziła kryzys psychiczny. Jak się ma dziś Bella Hadid?

Sława to skomplikowana sprawa. Z jednej strony - super! Pieniądze, luksusy, znajomości i te wystawne imprezy... Jednak bycie gwiazdą to nie tylko pozowanie na ściankach i udzielanie wywiadów. To często ciężka praca. I wysiłek psychiczny!

Bycie mega popularnym kosztuje celebrytów sporo energii. Nie wszyscy dobrze to znoszą! Ostatnio dużo mówi się, chociażby o Jesy nelson, która w trosce o zdrowie psychiczne odeszła z Little Mix.

Zdaje się, że Bella Hadid też potrzebowała przerwy. Na kilka tygodni zniknęła z social mediów. Z jakim przesłaniem wróciła?

ESKA XD #014

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Bella Hadid miała kryzys psychiczny?

Od 5 stycznia Bella Hadid nie publikowała na Instagramie. W świecie celebytów to cała wieczność! Okazuje się, że super modelka potrzebowała odpoczynku.

W czasie gdy Bella Hadid zniknęła z Instagrama, zajęła się sobą. Czytała książki, jeździła konno i ogólnie mówiąc - odpoczywała. Wygląda na to, że było jej to bardzo potrzebne.

Z długiego wpis wynika, że Bella Hadid miała kryzys psychiczny.

Znów znalazłam siebie, swoją siłę i światło. Jestem tu tylko po to, aby być narzędziem pokoju i miłości, aby pomóc ludziom, którzy cierpią, dać nadzieję i światło na czas... Dziękuję moim aniołom, którzy wspierali mnie i nadal kochają mnie za mnie. Uratowaliście mnie. Poświęć czas, aby uzyskać pomoc w zakresie zdrowia psychicznego. Warto wykorzystać swój pełny potencjał.

Pisała Bella Hadid.

Zdrowie psychiczne to wciąż temat, o którym mówi się zdecydowanie za mało. Problem kryzysów dotyczy nie tylko gwiazd. Jeśli potrzebujecie pomocy - nie bójcie się jej szukać. Na przykład pod numerem 116 123 dyżurują specjaliści Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.