Jesy Nelson zerwała z chłopakiem? Sean Sagar polubił zdjęcie modelki TOPLESS

2021-01-21 18:07 es
Jesy Nelson
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Niedawno pojawiły się plotki, że Jesy Nelson i Sean Sagar zerwali. Z sieci zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia! Co więcej, pojawiła się pewna poszlaka, że rozstanie może być faktem. Aktor polubił zdjęcie modelki, która pozowała topless!

Jesy Nelson ma za sobą trudny czas. Jeszcze jako członkini Little Mix gwiazda zaliczyła spory wzrost popularności. Dziewczyny dawały mnóstwo koncertów i występów. Zakochani w nich fani domagali się więcej i więcej. Chociaż niewątpliwie sława ma swoje plusy, to trzeba pamiętać także o jej ciemnych stronach.

Jedną z nich może być gigantyczna presja, która daje się we znaki. Między innymi z tego powodu Jesy Nelson zdecydowała się opuścić Little Mix.

Odejście z zespołu to nie jedyna zmiana, jaka ostatnio zadziała się w życiu Jesy Nelson. Wygląda na to, że piosenkarka znowu jest singielką!

ESKA XD #014

Jesy Nelson i Sean Sagar zerwali?

Po raz pierwszy Jesy Nelson i Sean Sagar pokazali się razem w październiku. W social mediach publikowali mnóstwo swoich uroczych zdjęć. Raz się całowali, innym razem przytulali, na kolejnym Jesy Nelson siedziała na kolanach Seana Sagara.

Teraz wszystko zniknęło. Zagraniczne media są przekonane, że to koniec ich związku. Chociaż Jesy Nelson i Sean Sagar oficjalnie tego nie potwierdzili, to wnioski są dość oczywiste.

Tym bardziej że Sean Sagar okazał już zainteresowanie innej kobiecie. Polubił mnóstwo zdjęć modelki Yasmeen Falck!

Aktorowi spodobało się zdjęcie, na którym Yasmeen Falck pozuje topless w samych dżinsach z wysokim stanem. Sean Sagar polubił także fotkę, na której Yasmeen pije koktajl w przystani w Fethiye w Turcji, ubrana w białą koszulę odsłaniającą ramię.

Modelka odwzajemniła zainteresowanie! Yasmeen Falck polubiła zdjęcia aktora w garniturze.

Będzie z tego romans?

NAJNOWSZE